Vivo V27e ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun görüntü kalitesini ve kullanım deneyimini yeniden canlandırmanız artık çok kolay! Ekran değişimi konusunda uzman teknisyenlerimiz yüksek kaliteli parçalar ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak telefonunuzun orijinal performansını geri kazandırmak için özenle çalışmaktadır.

Vivo V27e Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranı zarar gördüğünde sorununuzu hızlı ve güvenilir bir şekilde çözmek için buradayız. İşlem öncesinde ön tespit çalışması yapıyoruz. Böylece telefonunuzun tam olarak neye ihtiyacı olduğunu belirleyebiliyoruz. Bu sayede size en iyi hizmeti sunabilmek için gereken adımları atıyoruz.

Ekran değişimi işlemi sırasında orijinal parçalar kullanıyoruz. Telefonunuzun orijinal kalitesini korumak ve sorunsuz bir deneyim sağlamak için yalnızca en iyi parçaları tercih ediyoruz. Bu sayede telefonunuzun yeni ekranı ilk günkü gibi net ve canlı bir görüntü sunacak.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo V27e Değişimi Fiyatları
Vivo V27e Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemlerimizi uzman bir ekip tarafından gerçekleştiriyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz telefonunuzun hassas bileşenlerine dikkatlice müdahale ederek ekranın kusursuz bir şekilde yenilenmesini sağlıyor. Kaliteli işçilikleri ve uzmanlıkları sayesinde telefonunuzun tamir süreci güvenli ve başarılı bir şekilde tamamlanıyor.

Telefonunuzu bize ulaştırmak için iki seçeneğiniz bulunuyor. İstanbul’daki yerimize gelerek veya kargo ile göndererek telefonunuzun ekranını değiştirmek için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla size en uygun ve pratik seçeneği sunmak için çalışıyoruz.

Vivo V27e Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo V27e ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo V27e orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo V27e cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo V27e ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo V27e camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo V27e Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Vivo V27e telefonunuzun ekran değişimi işlemi tamamlandıktan sonra size 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti sizin için huzurlu bir kullanım deneyimi sağlamak ve yapılan işlemi desteklemek amacıyla sunulmaktadır. Ekranınızı değiştirdiğimizden sonra kalitemize güveniyor ve sizin memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Vivo V27e Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo V27e ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo V27e Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo V27e Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo V27e kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo V27e telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı