Vivo X51 ekran değişimi hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz bütün sorularınızı cevaplamak için sabırsızlıkla bekliyor.

Vivo X51 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonlar günlük hayatımızda en çok kullandığımız elektronik cihazlar arasında yer alıyor. Bu nedenle, zaman zaman telefonlarımızın ekranları çeşitli sebeplerden dolayı zarar görebiliyor. İşte bu durumda, ekran değişimi gibi teknik işlemlere ihtiyaç duyuluyor.

Biz telefon teknik destek firması olarak, Vivo X51 model telefonların ekran değişimi işlemlerini orijinal parçalar kullanarak gerçekleştiriyoruz. Bu işlem öncesinde, telefonlarınızın detaylı bir ön tespit çalışması yapılıyor. Daha sonra, uzman ekibimiz tarafından özenle yenilenen telefon ekranları, sizlere garantili bir şekilde teslim ediliyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşterilerimiz, telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. Bu şekilde, sizlere hem güvenli hem de kolay bir hizmet sunuyoruz.

Vivo X51 Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo X51 Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo X51 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo X51 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo X51 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo X51 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo X51 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo X51 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo X51 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Bizim telefon şirketi olarak, sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini en öncelikli prensip olarak kabul ediyoruz. Bu nedenle, Vivo X51 model telefonların ekran değişimi işlemleri sonrasında sizlere 6 aylık bir garanti sunuyoruz.

Bu garanti kapsamında, telefonunuzda herhangi bir ekran sorunu yaşamanız durumunda, bizimle iletişime geçerek tekrar ekran değişimi işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece, sizlere güvenli bir kullanım sunarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz

Vivo X51 Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo X51 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo X51 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo X51 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo X51 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo X51 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı