Vivo Y02A ekran değişimi hizmetimizle siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir çözümü sunuyoruz. Telefonunuzun ekranında oluşan herhangi bir hasar veya arıza durumunda deneyimli teknik ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen ekran değişimi ile sorunlarınıza son veriyoruz.

Vivo Y02A Ekran Değişimi Çalışması

İşlem öncesinde Vivo Y02A telefonunuzun ekranında meydana gelen sorunları tam olarak belirlemek için ön tespit çalışmaları yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz telefonunuzun ekranında oluşan herhangi bir çatlak, kırılma veya hassasiyet problemi gibi detayları titizlikle inceler. Bu sayede doğru çözümü sunmak için gerekli adımları belirleriz.

Vivo Y02A telefonunuzun ekranı değiştirilirken yalnızca orijinal parçalar kullanılır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve telefonunuzun performansını etkilemeden en iyi sonucu elde etmek için yalnızca güvenilir ve kaliteli ekran parçaları tercih edilir. Böylece Vivo Y02A’nızın ekranının orijinal kalitesini geri kazanmanızı sağlarız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo Y02A Değişimi Fiyatları
Vivo Y02A Değişimi Fiyatları

Eğitimli teknisyenlerimiz en son teknolojik cihazlar ve profesyonel bilgi birikimleriyle Vivo Y02A telefonunuzun ekranını hatasız ve hızlı bir şekilde değiştirirler. Uzman ekibimizin titiz çalışması, telefonunuzun ekranının mükemmel bir şekilde yerine oturmasını ve en iyi görüntü kalitesini sunmasını sağlar.

Müşterilerimiz Vivo Y02A telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo yoluyla bize ulaştırarak hizmetlerimizden faydalanabilirler. Yerimizi ziyaret ederek veya telefonunuzu güvenli bir şekilde kargolayarak ekran değişimi ihtiyacınızı profesyonel bir şekilde karşılayabilirsiniz. Ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla Vivo Y02A telefonunuzun ekranının en iyi şekilde yenilenmesi için size güvenilir bir çözüm sunuyoruz.

Vivo Y02A Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y02A ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo Y02A orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo Y02A cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo Y02A ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo Y02A camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo Y02A Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Vivo Y02A telefonunuzun ekranını değiştirdikten sonra sizlere ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımız bizim için her zaman önceliklidir. Ekran değişimi işleminden sonra Vivo Y02A’nızın ekranında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bize ulaşmanız durumunda ücretsiz destek sağlayacağız.

Vivo Y02A Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y02A ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo Y02A Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo Y02A Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo Y02A kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo Y02A telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı