Vivo Y100 ekran değişimi hizmetimiz telefonunuzun hasar görmüş ekranını tamamen yenileyerek size ilk günkü gibi mükemmel bir deneyim sunmayı hedeflemektedir. Uzman ekibimiz yüksek kaliteli parçalar ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak cihazınızın ekranını titizlikle değiştirmektedir.

Vivo Y100 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzda yaşadığınız ekran sorunları için firmamız profesyonel ekran değişimi hizmetleri sunmaktadır. İşlem öncesinde uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir ön tespit çalışması yapılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun ekranındaki sorunun ana nedenini belirleyerek doğru çözüm yöntemini uygulamaktayız.

Ekranınız değiştirilirken orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu hem telefonunuzun performansını etkilemeyen kaliteli bir sonuç almanızı sağlar hem de orijinal ekran özelliklerinin korunmasını garanti eder. Firmamız yalnızca güvenilir ve orijinal parçalar kullanarak telefonunuzun ekranını yenilemektedir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo Y100 Değişimi Fiyatları
Vivo Y100 Değişimi Fiyatları

Telefonunuzun ekran değişimi işlemi alanında uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Bu ekipler geniş bir deneyime sahip olup güncel teknik bilgilere hakimdir. Her adımda profesyonelliklerini gösteren ekiplerimiz telefonunuzun ekranının mükemmel bir şekilde yenilenmesini sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız telefon ekran değişimi için İstanbul’daki merkezimize gelerek ya da kargo yoluyla telefonunuzu bize ulaştırmanıza olanak sağlamaktadır. Size en uygun olan yöntemi tercih ederek telefonunuzun ekranını yenileme işlemi için bize başvurabilirsiniz.

Vivo Y100 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y100 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo Y100 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo Y100 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo Y100 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo Y100 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo Y100 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Firmamız Vivo Y100 modeli için gerçekleştirdiği ekran değişimi çalışmalarının ardından müşterilerine 6 aylık bir garanti sunmaktadır. Bu garanti telefonunuzun ekranının kaliteli bir şekilde yenilendiğini ve uzun süreli kullanımınızı desteklemek için gerekli olan güvenceyi sağlamaktadır. Ekran değişimi sonrasında yaşayabileceğiniz olası sorunlara karşı firmamızın sağladığı garanti ile güvende olacaksınız.

Vivo Y100 Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y100 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo Y100 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo Y100 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo Y100 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo Y100 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı