Vivo Y11S ekran değişimi ile ilgili hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vivo Y11S Ekran Değişimi Çalışması

Biz, telefon ekran değişimi yapmakta uzmanlaşmış bir şirket olarak, Vivo Y11S telefon modeli için kaliteli bir ekran değişimi hizmeti sunuyoruz. İşlem öncesinde, telefonunuz için ön tespit çalışması yaparak ekranın nasıl değiştirileceği hakkında net bir fikir ediniriz. Bu sayede müşterilerimize hızlı ve doğru bir hizmet sunarız.

Telefon ekranı değiştirilirken, orijinal parçalar kullanıyoruz. Böylece telefonunuzun performansında herhangi bir kayıp yaşanmadan orijinal kalitesine yakın bir ekran elde edebilirsiniz. Ayrıca ekran değiştirme işlemleri, uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede müşterilerimiz, telefonlarındaki ekran sorunlarını çözmek için profesyonel bir hizmet alabilirler.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo Y11S Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo Y11S Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y11S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y11S ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo Y11S orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo Y11S cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo Y11S ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo Y11S camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo Y11S Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Vivo Y11S ekran değiştirme işlemi sonrasında, ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz, ekran değiştirme işlemi sonrasında telefonlarının ekranında herhangi bir sorun yaşarlarsa tekrar bize ulaşabilirler. Biz de hızlı ve doğru bir şekilde sorunu çözeriz.

Müşterilerimiz, telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. İsterseniz kargo hizmetimizden yararlanarak, telefonunuzu güvenli bir şekilde bize gönderebilirsiniz. Biz de telefonunuzu alır, hızlı bir şekilde ekran değişimi işlemini gerçekleştirir ve en kısa sürede size geri göndeririz.

Vivo Y11S Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y11S ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo Y11S Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo Y11S Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo Y11S kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo Y11S telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı