Vivo Y15S ekran değişimi ile telefon ekranlarınızın performansı %100 oranında artış gösterir. Bu sayede telefonunuzu ilk günkü performansı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Vivo Y15S Ekran Değişimi Çalışması

Telefonlarımız, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biridir ve düşmeler veya çarpışmalar sonucu hasar görebilirler. İşlem öncesinde, uzman ekiplerimiz telefonunuzun durumunu kontrol ederek ön tespit çalışmaları yaparlar. Bu sayede, tam olarak hangi işlemlerin gerektiğini belirler ve size en uygun çözümü sunarlar.

Telefon ekranınız değiştirilirken orijinal parçalar kullanıldığından emin olabilirsiniz. Ekranın orijinal parçalarla değiştirilmesi, telefonunuzun orijinal kalitesinin korunmasına yardımcı olur ve sizin memnuniyetinizi artırır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonların ekranları uzman ekiplerimiz tarafından yenilenir. Uzmanlarımız, teknik bilgi ve deneyimleri sayesinde telefonunuzun ekranını kısa sürede yeniler. Bu işlemler sonrasında, telefonunuzun orijinal kalitesi ve görünümü geri kazanılır.

Vivo Y15S Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo Y15S Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y15S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y15S ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo Y15S orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo Y15S cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo Y15S ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo Y15S camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo Y15S Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında, ekranı içeren 6 aylık garanti veriyoruz. Bu garanti, müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunduğumuzun bir göstergesidir. Garantimiz, sizin tamamen memnun olmanızı ve yeni ekranınızın uzun süre dayanıklı kalmasını sağlar.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve bu nedenle, müşterilerimizin işlemlerini mümkün olan en kısa sürede tamamlamak için elimizden geleni yaparız.

Vivo Y15S Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y15S ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo Y15S Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo Y15S Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo Y15S kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo Y15S telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı