Vivo Y17s ekran değişimi hizmetimiz cihazınızın ekranında meydana gelen her türlü hasarı güvenilir bir şekilde onarmak için buradayız. Ekranınızı yenilemek için sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunuyoruz.

Vivo Y17s Ekran Değişimi Çalışması

Vivo Y17s telefonlarınızda ekran değişimi ihtiyacınızı karşılamak için firmamız profesyonel hizmetler sunuyor. İşlem öncesinde telefonunuzdaki sorunun kaynağını anlamak için detaylı bir ön tespit çalışması yapılmaktadır. Bu sayede sorunun nedeni belirlenir ve en uygun çözüm yolu seçilir.

Ekran değişimi sürecinde her zaman orijinal ve kaliteli parçalar kullanılmaktadır. Bu telefonunuzun performansını ve dayanıklılığını korumamıza yardımcı olur. Ekranın değiştirilmesi işlemi uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Bu sayede telefonunuzun yeni ekranı sorunsuz bir şekilde yerine getirilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşterilerimiz telefonlarını bize İstanbul’daki merkezimize getirebilir veya kargo ile göndererek bizlere ulaştırabilirler. Kargo bilgileri web sitemizin alt kısmında yer almaktadır böylece kolayca bize ulaşabilirsiniz.

Vivo Y17s ekran değişimi ihtiyaçlarınız için bize güvenebilirsiniz. Profesyonel hizmetlerimiz ve kaliteli parçalarımızla telefonlarınızı ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşmaktan çekinmeyin!

Vivo Y17s Ekran Değişimi Fiyatlari
Vivo Y17s Ekran Değişimi Fiyatlari

Vivo Y17s Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y17s ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo Y17s orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo Y17s cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo Y17s ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo Y17s camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo Y17s Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Tüm bu işlemler sonucunda değiştirilen ekranı içeren işlemlerimize 6 aylık garanti verilmektedir. Bu garanti müşterilerimizin telefonlarının uzun ömürlü ve sağlam bir şekilde kullanılmasını sağlamak için sunulmaktadır.

Vivo Y17s Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y17s ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo Y17s Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo Y17s Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo Y17s kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo Y17s telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı