Vivo Y20 ekran değişimi yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi aradıktan sonra ekran değişimi çalışmalarımız ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Vivo Y20 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonlarımızın ekranları günlük hayatta en çok kullanılan ekipmanlardan biridir. Bu nedenle, çeşitli nedenlerle hasar gördüğünde hızlı bir şekilde değiştirilmesi gerekir. Biz telefon tamir şirketi olarak, müşterilerimize Vivo Y20 modelleri için ekran değiştirme hizmeti sunmaktayız.

İşlem öncesinde ön tespit çalışması yapılmaktadır. Bu sayede, cihazın ekranındaki hasarı belirleyerek müşteriye doğru hizmeti sunmak adına ihtiyaç duyulan tüm bileşenler tespit edilir. Ekran değiştirilirken orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede, telefonunuzun orijinal işlevselliğini korunmasını sağlar ve cihazınızın ömrünü uzatır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonların ekranları uzman ekip tarafından yenilenmektedir. Ekibimiz, yılların deneyimi ile telefonların ekranlarını hızlı ve güvenli bir şekilde değiştirir. Bu sayede müşterilerimiz, telefonlarının en iyi şekilde tamir edildiğinden emin olabilirler.

Vivo V20 Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo V20 Ekran Değişimi Fiyatları

İşlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık garanti verilmektedir. Bu garanti, müşterilerimize tam bir koruma sağlamaktadır. Eğer ekranla ilgili bir sorun yaşarsanız, bize geri dönüş yapabilirsiniz.

Müşteriler telefonları İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. İsterseniz kargo ile cihazınızı bize gönderin, biz de tamir edip tekrar size geri gönderelim. İstanbul’da yaşıyorsanız, servis merkezimize gelerek de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Vivo Y20 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y20 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo Y20 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo Y20 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo Y20 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo Y20 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo Y20 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Müşterilerimiz Vivo Y20 modelleri için ekran değiştirme hizmetlerimizden yararlandığında, işlem sonrasında 6 aylık garanti verilmektedir. Bu garanti, müşterilerimizin ekranla ilgili herhangi bir sorun yaşaması durumunda tekrar bizimle iletişime geçebilmesini sağlar.

Garantimiz, ekranın değiştirildiği tarihten itibaren 6 ay boyunca geçerlidir. Bu süre içinde, ekranla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bize geri dönüş yapabilirsiniz. Ekibimiz, sorununuzu çözmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Vivo Y20 Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y20 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo Y20 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo Y20 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo Y20 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo Y20 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı