Vivo Y20S ekran değişimi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi aradıktan sonra hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Vivo Y20S Ekran Değişimi Çalışması

Telefonlar, günlük hayatımızda en sık kullandığımız teknolojik aletlerden biridir. Ancak, bazen beklenmedik kazalar yaşanabilir ve telefon ekranı kırılabilir. Bu durumlarda, ekran değişimi gerekebilir. Biz, telefon ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış bir şirketiz ve Vivo Y20S modeli için de ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

İşlem öncesinde, telefonunuzda yapılması gereken ön tespit çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Bu tespit, telefonunuzun tamir edilmesi için ihtiyaç duyulan işlemlerin belirlenmesini sağlar. Bu sayede, ekran değişimi işleminin daha hızlı ve etkili bir şekilde yapılması mümkün olur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo Y20S Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo Y20S Ekran Değişimi Fiyatları

Telefon ekranı değiştirilirken, orijinal parçalar kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede, telefonunuzun orijinal performansını koruyabilirsiniz. Ayrıca, telefon ekranları uzman ekibimiz tarafından yenilenir. Bu sayede, ekranın orijinal performansını tekrar kazandırırız.

İşlemlerimiz sonrasında, ekranı içeren 6 aylık garanti veriyoruz. Bu garanti, ekranın değiştirilmesi sırasında kullanılan parçaların kalitesini ve işlemin doğru şekilde yapıldığını garanti eder.

Müşterilerimiz, telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile bize göndererek bizimle iletişime geçebilirler. Biz, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz ve müşterilerimizin telefonlarının en kısa sürede tamir edilmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Vivo Y20S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y20S ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo Y20S orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo Y20S cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo Y20S ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo Y20S camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo Y20S Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Vivo Y20S modeli için sunduğumuz ekran değişimi hizmeti sonrasında, ekranı içeren 6 aylık garanti sunuyoruz. Bu garanti, ekran değişimi işleminin doğru şekilde yapıldığını ve kullanılan parçaların kalitesini garanti eder.

Vivo Y20S Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y20S ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo Y20S Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo Y20S Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo Y20S kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo Y20S telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı