Vivo Y21S ekran değişimi yaparak yüzlerce müşteriye güvenli ve kaliteli hizmet sunduk. Artık Vivo Y21S ekran değişimi hizmetimizle de müşterilerimizin en büyük sorunlarından biri olan kırık veya çatlak ekran sorununu kolayca çözüyoruz. Uzman ekibimiz ve yüksek kaliteli ekran parçalarımızla, cihazınızın ilk günkü gibi görünmesini sağlıyor ve size en iyi deneyimi sunuyoruz.

Vivo Y21S Ekran Değişimi Çalışması

Telefon ekranları, günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Ancak, çeşitli nedenlerden dolayı telefon ekranları hasar görebilir veya kırılabilir. Bu durumda, işlem öncesinde ön tespit çalışması yapılarak, Vivo Y21S telefonunuzun ekran değişimi işlemine başlanır.

Telefonların ekranları uzman ekip tarafından yenilenmektedir. Ayrıca, işlem sırasında orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede, telefonunuzun ekranı ilk günkü gibi görünümünü korur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo Y21S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y21S ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo Y21S orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo Y21S cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo Y21S ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo Y21S camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo Y21S Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Müşteriler, telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. İşlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık garanti verilmektedir. Bu garanti, ekran değişimi işleminden sonra herhangi bir sorun yaşamanız durumunda size yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Vivo Y21S Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo Y21S Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y21S Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y21S ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo Y21S Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo Y21S Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo Y21S kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo Y21S telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı