Vivo Y51 ekran değişimi hizmetimizden faydalanmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Vivo Y51 Ekran Değişimi Çalışması

Telefon ekranı, cihazın en hassas parçalarından biridir ve herhangi bir hasar, kullanımı zorlaştırabilir veya cihazın işlevselliğini etkileyebilir. Bu nedenle, Vivo Y51 gibi popüler bir cihazın ekran değişimi işlemi için uzman bir ekibe ihtiyaç duyulur. Şirketimiz, cihazınızın ekranını değiştirirken öncelikle ön tespit çalışması yapar. Bu, cihazınızın tam olarak ne tür bir onarıma ihtiyaç duyduğunu belirlememize yardımcı olur.

İşlem sırasında, Vivo Y51’nin ekranı orijinal parçalar kullanılarak değiştirilir. Bu, telefonunuzun daha önce sahip olduğu özellikleri ve kaliteyi korumanıza yardımcı olur. Cihazınızın performansının herhangi bir şekilde etkilenmesini önlemek için, yalnızca orijinal parçalar kullanırız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo Y51 ekran değişimi işlemi, deneyimli bir ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Ekiplerimiz, her bir müşterimizin cihazlarını özenle ele alır ve her bir işlemi büyük bir titizlikle gerçekleştirir. Bu nedenle, müşterilerimiz Vivo Y51 ekran değişimi işleminin sonucundan memnun kalacaklarından emin olabilirler.

Vivo Y51 Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo Y51 Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y51 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y51 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo Y51 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo Y51 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo Y51 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo Y51 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo Y51 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran değişimi işlemi sonrasında, müşterilerimize ekranı içeren 6 aylık bir garanti veriyoruz. Bu, müşterilerimizin yeni ekranın kalitesinden tam olarak emin olmalarını sağlar. Garantimiz kapsamında, ekran değişiminden kaynaklı herhangi bir sorun olması durumunda cihazınızı ücretsiz olarak yeniden onaracağız.

Vivo Y51 Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y51 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo Y51 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo Y51 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo Y51 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo Y51 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı