Vivo Y55s 5G ekran değişimi hizmetimiz ile telefonunuzun ekranında meydana gelen her türlü hasarı profesyonelce çözmek için buradayız. Ekranınızdaki çatlaklar, kırıklar veya lekeler sizi rahatsız ediyorsa endişelenmeyin! Uzman ekibimiz güvenilir ve hızlı bir şekilde ekranınızı yeniden canlandırmak için size yardımcı olacak.

Vivo Y55s 5G Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Vivo Y55s 5G telefonlarının ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından hizmet vermektedir. İşleme başlamadan önce telefonunuzdaki sorunları tespit etmek amacıyla ön tespit çalışması yapmaktayız. Böylece tam olarak ne gerektiğini ve nasıl bir çözüm sunmamız gerektiğini belirleyebiliyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hareket ediyoruz ve bu nedenle yalnızca orijinal parçaları kullanmaktayız. Vivo Y55s 5G telefonunuzun ekranını değiştirirken kaliteli ve güvenilir orijinal parçaları tercih ediyoruz. Bu sayede telefonunuzun orijinal işlevselliğini ve görüntü kalitesini koruyarak sorunsuz bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo Y55s 5G Ekran Değişimi
Vivo Y55s 5G Ekran Değişimi

Ekran değişimi işlemlerimiz profesyonel ve deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitimli teknisyenlerimiz gerekli bilgi ve beceriye sahip olup telefonunuzun ekranını özenle yenileyerek size sorunsuz bir kullanım sağlar. Kaliteli işçiliğimizle orijinal estetik ve işlevselliği geri kazanmanızı sağlıyoruz.

Müşterilerimiz Vivo Y55s 5G telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile bize göndererek hizmetlerimizden faydalanabilir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışan kargo ağımız telefonunuzun güvenli bir şekilde bize ulaşmasını sağlar. Aynı zamanda yerimize gelerek doğrudan hizmet almanız da mümkündür. Size en uygun olan yöntemi seçerek telefonunuzun ekran değişimi işlemi için bize ulaşabilirsiniz.

Vivo Y55s 5G Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y55s 5G ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo Y55s 5G orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo Y55s 5G cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo Y55s 5G ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo Y55s 5G camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo Y55s 5G Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Firmamız Vivo Y55s 5G telefonlarının ekran değişimi sonrasında müşterilerimize 6 ay boyunca geçerli bir garanti sunmaktadır. Ekran değişimi işlemimizde kullandığımız orijinal parçaların kalitesine ve işçiliğimize olan güvenimizi yansıtan bu garanti sizlere ekstra bir koruma sağlamaktadır.

Vivo Y55s 5G Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y55s 5G ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo Y55s 5G Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo Y55s 5G Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo Y55s 5G kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo Y55s 5G telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı