Vivo Y56 5G ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun çatlak, kırık veya arızalı ekranını sorunsuz bir şekilde yeniliyoruz. Ekran için önemli olan bu hizmetimiz telefonunuzun görüntü kalitesini yeniden canlandırırken aynı zamanda kullanıcı deneyiminizi de yükseltiyor.

Vivo Y56 5G Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Vivo Y56 5G modeli için profesyonel telefon ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Her işlemden önce telefonunuzun ekranının tamir edilmesi için ön tespit çalışması yapılmaktadır. Bu ekran değişimi gerektiren problemlerin tespit edilmesini ve uygun çözümlerin belirlenmesini sağlar.

Ekranınızın değiştirilmesi sırasında yalnızca orijinal parçalar kullanılmaktadır. Böylece telefonunuzun işlevselliği ve performansı üzerinde herhangi bir olumsuz etki olmadan mükemmel bir görüntü deneyimi sağlanır. Orijinal parçaların kullanılması telefonunuzun uzun ömürlü olmasını ve sizi kaliteli bir kullanıcı deneyimine sahip olmanızı sağlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo Y56 5G Değişimi Fiyatları
Vivo Y56 5G Değişimi Fiyatları

Telefon ekranlarının değiştirilmesi işlemi uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Alanında deneyimli ve eğitimli teknisyenlerimiz hassas bir şekilde ekranınızı yeniler ve telefonunuzun orijinal durumuna en yakın sonucu elde etmek için özenle çalışırlar. Yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak işlemin her adımında titizlikle ilerlerler.

Müşterilerimiz İstanbul’daki yerimize gelerek telefonlarını bize getirebilir veya kargo yoluyla bize ulaştırabilir. Şirketimize getirdiğiniz telefonunuz uzman ekibimiz tarafından hızlı ve etkili bir şekilde tamir edilecek ve size geri teslim edilecektir. Ayrıca kargo ile gönderdiğiniz telefonlarınız için güvenli bir şekilde alım ve teslimat sürecini sağlamaktayız.

Vivo Y56 5G Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y56 5G ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo Y56 5G orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo Y56 5G cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo Y56 5G ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo Y56 5G camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo Y56 5G Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Firmamız Vivo Y56 5G telefonunuzun ekran değişimi çalışması sonrasında size 6 ay garanti sunmaktadır. Yaptığımız işlemlerle sağladığımız garanti ekranınızın tamir veya değişim sürecinde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sizinle yanınızda olduğumuzu gösterir. Bu garanti size güvenle telefonunuzu kullanma ve kesintisiz bir deneyim yaşama imkanı sunar.

Vivo Y56 5G Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y56 5G ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo Y56 5G Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo Y56 5G Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo Y56 5G kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo Y56 5G telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı