Vivo Y70 ekran değişimi ile ilgili sorularınıza bizi arayarak cevap bulabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için WhatsApp ikonundan bize ulaşabilirsiniz.

Vivo Y70 Ekran Değişimi Çalışması

Telefon ekranlarının kırılması veya hasar görmesi oldukça yaygın bir durumdur ve bu durum kullanıcıları oldukça rahatsız eder. Biz, bu sorunu çözmek için uzman ekibimizle birlikte Vivo Y70 telefon ekran değişimi çalışması yapmaktayız.

İşlem öncesinde ön tespit çalışması yapılmaktadır ve bu sayede telefonunuzdaki diğer bileşenlerin hasar görüp görmediğini kontrol ediyoruz. Bu sayede olası bir arızanın önüne geçerek, sizi zaman ve para kaybından koruyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo Y70 Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo Y70 Ekran Değişimi Fiyatları

Telefon ekranı değiştirilirken orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun ömrünü uzatırken, orijinal parçaların kalitesi sayesinde daha uzun süre kullanabileceksiniz.

Telefonların ekranları uzman ekip tarafından yenilenmektedir. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, ekran değişimi işlemini özenle gerçekleştirerek, telefonunuzun orijinal görünümüne en yakın şekilde yenilemektedirler.

Vivo Y70 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo Y70 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo Y70 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo Y70 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo Y70 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo Y70 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo Y70 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık garanti verilmektedir. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamız, işlemlerimizin arkasında durarak, size güvenli bir kullanım deneyimi sunmaktadır.

Müşteriler telefonları İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. Bu sayede herhangi bir zaman kaybı yaşamadan, kısa sürede ekran değişimi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vivo Y70 Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo Y70 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo Y70 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo Y70 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo Y70 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo Y70 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı