Xiaomi 11i cihazlarının dayanıklılığı her zaman ön planda olsa zamanla telefonun yere düşmesi gibi sorunlar ortaya çıkabilmekte ve telefonda hasarlar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle de Xiaomi 11i kasa değişimi yapmak gerekebilir. Bu işlem sayesinde telefonun genel görünümü eski haline getirilebilmektedir.

Xiaomi 11i Kasa Değişimi Çalışması

Kasa değişimi gerektiren durumlar çoğunlukla telefonun yere düşmesi ya da üzerine sert bir darbe alması gibi durumlarda ortaya çıkmaktadır. Telefondaki kasa sorunları çoğu zaman telefonun performansında herhangi bir soruna yol açmazken telefonun kötü görünmesi muhtemeldir.

Bu sorunlarda müşterilerimiz için titiz bir şekilde Xiaomi 11i kasa değişimi çalışması yürütüyoruz. Buna ek olarak darbe gören diğer parçalar için ekran değişimi, batarya değişimi, kamera değişimi ve parmak izi sensörü değişimi de yapıyoruz. Tam performans isteyen müşterilerimiz için de uygun fiyatlarla şarj soketi değişimi de yapıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi 11i Kasa Değişimi Yaparken Kullandığımız Materyaller

Kasa değişimi yaparken orijinal ve uyumlu telefon kapakları kullanıyoruz. Kullandığımız materyaller tamamen Xiaomi ile uyumludur. Bu nedenle ilerleyen süreçlerde herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Xiaomi 11i Kasa Değişimi Fiyatları
Xiaomi 11i Kasa Değişimi Fiyatları

Xiaomi 11i Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

Kasa değişimi işlemi 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Öncelikle telefonunuzdaki sorunlu kasayı telefondan uzaklaştırıyoruz. Ardından orijinal olarak temin ettiğimiz Xiaomi kasasını sorunlu telefonunuza montaj ediyoruz. Bu işlem sona erdikten sonra telefonunuzu size geri teslim ediyoruz.

Xiaomi 11i Kasa Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Kasa değişimi işlemi 6 aylık garantilidir. Garanti adınıza ve telefonunuza özel olarak tanımlanır. Ayrıntılı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Xiaomi 11i Kasa Değişimi Fiyatları

Xiaomi 11i kasa değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Kasa Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek kasa değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 11i Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 11i kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 11i telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı