Xiaomi 11i parmak izi sensörü değişimi, cihazınızın güvenliği açısından önemlidir. Eğer cihazınızı açarken parmak izi okutamıyorsanız yaptığımız bu çalışma tam size göre! Ayrıntılı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Xiaomi 11i Parmak İzi Sensörü Değişimi Çalışması

Xiaomi parmak izleri okuyan ayrı bir bölüme sahip telefonlardan biridir. Ancak zamanla bu sensörlerde hatalar meydana gelebilmekte ve hatta kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bu nedenle detaylı ve titiz bir şekilde parmak izi sensörü değişimi yapılması gerekir.

Parmak izlerindeki hatalar genellikle telefonun darbe alması gibi sebeplerle ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle parmak izi sensörü sorunu olan cihazlarda ekran değişimi, kamera değişimi ve kasa değişimi de gerekebilmektedir. Ayrıca tam performans sağlanması gereken cihazlar için şarj soketi ve batarya değişimi de yapmaktayız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Parmak izi sensörü değişimi yaptırmak istediğiniz telefonu bize getirerek ya da ücretsiz kargo seçeneğimizi kullanarak bize gönderebilirsiniz. Detaylar için hemen bizi arayabilirsiniz.

Xiaomi 11i Parmak İzi Sensörü Değişimi Fiyatları
Xiaomi 11i Parmak İzi Sensörü Değişimi Fiyatları

Xiaomi 11i Parmak İzi Sensörü Değişimi Yaparken Kullandığımız Ekipmanlar

Kullandığımız parçaların tamamı orijinaldir. Bu nedenle işlem yapıldıktan sonra aylar – yıllar geçse dahi parmak izi sorunu yaşamazsınız. Tamamen uyumlu cihazlar kullanarak cihazınızın performansını koruyoruz.

Xiaomi 11i Parmak İzi Sensörü Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi 11i parmak izi değişimi işlem sıralaması kısaca şu şekildedir;

  • Xiaomi 11i orijinal parmak izi değişimi için temin edilir
  • Xiaomi 11i cihazınızdaki odaklama, netlik, kalite vb. sorunlar tespit edilir
  • Parmak izi değişimi gereken cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir

Xiaomi 11i Parmak İzi Sensörü Değişimi Sonrası Size Özel 6 Aylık Garanti!

Bütün tamir işlemlerimizde 6 aylık garanti tanımlıyoruz. Garanti süreci, işeyiş ve fiyatlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi 11i Parmak İzi Sensörü Değişimi Fiyatları

Xiaomi 11i parmak izi sensörü değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Parmak İzi Sensörü Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek Arka kamera değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 11i Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 11i kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 11i telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı