Xiaomi 11T kasa değişimi hizmetimizde orijinal ve Xiaomi uyumlu parçalar kullanırken aynı zamanda size özel 6 aylık garanti tanımlıyoruz. İşlem detayları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi 11T Kasa Değişimini Nasıl Yapıyor, Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kasa değişim işlemleri dışarıdan bakıldığında zor ve stresli bir süreç gibi görünebilir. Aynı zamanda telefonunuzun kasa sorunları sizi endişelendiriyorsa, artık bu soruna bir dur diyebilirsiniz!

Ekip arkadaşlarımızla birlikte bu noktada devreye girerek Xiaomi 11T kasa değişimi hizmetini sizlere en uygun fiyatlardan en kaliteli şekilde sunuyoruz. Telefonunuzun ilk günkü gibi görünmesini sağlayarak sizin için mükemmel bir çözüm sunuyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Profesyonel ekibimiz, özellikle Xiaomi 11T kasa değişimi işlemini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sizlere de sadece yeni telefonunuzun keyfini sürmek kalır! Telefonunuzu uzun süre boyunca verimli olarak kullanmanız için en kaliteli yedek parçaları kullandığımızın altını çizmek istiyoruz.

Arızalı telefonunuzu bize gönderirken, bütün müşterilerimiz için özellikle ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz! Maliyetlerden olabildiğinde sizleri ayrı tutuyoruz.

Kasa değişimi ve tamiri noktasında sektörün öncü firmaları arasında olan firmamız, Xiaomi 11T kasa değişimi ihtiyaçlarını sizin için karşılayacak! Sizin için uygun, güvenilir ve hızlı bir tamir hizmeti sunduğumuzu her fırsatta dile getiriyor ve çalışmalarımızı da buna göre şekillendiriyoruz!

Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve tamir işlemlerini 3 iş günü şeklinde sınırlıyoruz. Süreci en kısa süre içerisinde tamamlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Xiaomi 11T Kasa Değişimi Fiyatları

Xiaomi 11T kasa değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Xiaomi 11T Kasa Değişimi Fiyatları
Xiaomi 11T Kasa Değişimi Fiyatları

Kasa Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek kasa değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 11T kasa değişimi Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 11T kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 11T telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı