Xiaomi 11T Pro ekran değişimi

Xiaomi 11T Pro ekran değişimi hizmetinde sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız. 05343927286 numaralı WhatsApp iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz
Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi 11T Pro ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız ve süreç hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu içeriğimiz size göre. Hazırladığımız bu içerikte Xiaomi ekran değişimi hakkında önemli bilgilere yer verdik.

Xiaomi 11T Pro Ekran Değişimi

Xiaomi son yıllarda başarılı çalışmaları ile telefon satışında önemli bir konuma yükseldi. Bu durum zaman içerisinde Xiaomi marka telefon kullanan sayısının artmasına yol açtı.

Xiaomi telefon kullanan kişiler zaman içerisinde telefonlarını eskittiği için ekran değişimi, batarya değişimi vb. sorunlar ile karşı karşıya kaldılar. Özellikle ekran değişimi için birçok Xiaomi kullanıcısı telefonculara akın etmeye başladı.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Son zamanlarda Xiaomi 11T Pro model telefon kullanan Xiaomi kullanıcıları da ekran değişimi yaptırmak istemeye başladı. Biz de bu nedenle Cep Ustam olarak bu içeriğimizde Xiaomi kullanıcılarına sunduğumuz Xiaomi ekran değişimi hizmetleri hakkında bilgiler vermek istedik.

Xiaomi 11T Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Müşterilerimizin büyük bir bölümü ekran değişimi işlemini nasıl yaptığımızı merak ediyor. Bu nedenle içeriğimizde Xiaomi ekran değişimi işlemlerinden kısaca bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle sorunun kaynağını çeşitli yöntemler kullanarak tespit ediyoruz. Tabi kırık vs. durumlarda doğrudan ekran değiştirme aşamasına geçiyoruz.

Ekranı telefonun kasasından nazik bir şekilde çıkarttıktan sonra bağlantıları “çıplak el değmeden” kesiyoruz. Daha sonra sizin telefon modelinize uygun olan A kalitedeki ekranları montajlamaya başlıyoruz.

Son olarak ekranı kasaya yerleştiriyor ve işlemi sonlandırıyoruz.

Xiaomi 11T Pro Ekran Değişimi Sonrası

Müşterilerimiz ekran değişiminden sonra telefonlarında değişikliklerin ortaya çıkıp çıkmayacağını merak ediyor.

Bizden ekran değişimi hizmeti aldığınızda kesinlikle;

  • Telefonunuz sıfırlanmaz
  • Fotoğraflarınız silinmez
  • Telefon hafızanız etkilenmez
  • Bataryanız zarar görmez

Çünkü ekran değişimi yaparken sadece telefon ekranı ve bağlantı noktaları ile çalışıyoruz.

Ayrıca çalışmalarımızı garantili (6 ay) bir şekilde yürütüyoruz. Bizden hizmet aldığınız taktirde ilerleyen süreçlerde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bize ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Xiaomi 11T Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Fiyatlarımızı belirlerken dolar kurunu göz önünde bulunduruyoruz. Bu nedenle buradan işlem ücretlerimiz hakkında net bir bilgi veremiyoruz.

Eğer siz de sunmuş olduğumuz bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız bize 90 (501) 102 37 36 numarasından ulaşabilirsiniz. Ya da bizi yerimizde ziyaret ederek anında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Daha sonra anlaşma olması durumunda anında Xiaomi ekran değişimi çalışmalarına başlayabilir ve telefonunuzu eskisinden daha iyi bir şekilde sizlere teslim edebiliriz.

Xiaomi 11T Pro Ekran Değişimi Yapan Yerler

Xiaomi telefonlarının ekranını değiştirmek isteyen kişiler bu konuda hassas oldukları için nerede değişim yaptırması gerektiğini bilemeyebiliyor.

Cep Ustam olarak uzun yıllardan bu yana ekran değişimi hizmeti verdiğimizi söyleyebiliriz. Yüzlerce mutlu müşteriyle birlikte Xiaomi telefonlardaki çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz.

Xiaomi 11T Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Eğer siz de ekran değişimi hizmeti almak isterseniz bizimle 90 (501) 102 37 36 numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi 11T Pro ekran değişimi sonrasında telefonunuzu eskisinden çok daha iyi bir hale getirebiliriz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı