Xiaomi 12 Ekran Değişimi

Xiaomi 12 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi 12 ekran değişimi ile telefonlarınızı tamir ediyoruz. Eğer siz de Xiaomi ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız ve yeterince bilgiye sahip değilseniz hazırladığımız bu içeriğe detaylı bir şekilde göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıntılı bilgi için 90 (543) 787 74 36 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi 12 Ekran Değişimi

En çok kullanılan telefon modelleri arasında bulunan Xiaomi 12modeli oldukça yeni bir telefon modelidir. Yeni bir telefon modeli olduğu için bu cihazlarda çok fazla ekran problemi ile karşılaşmıyoruz. Tabi bunda telefonun kaliteli olması da bir etken.

Ancak zaman zaman kullanıcı hatası nedeniyle ve bazen de donanım sorunları nedeniyle Xiaomi 11S ekran problemleri ortaya çıkabiliyor. Bu da çok can sıkıcı bir hal alabiliyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefon sahipleri bu sorunu çözmek için Xiaomi ekran değişimi yaptırma yoluna gidiyor. Bu noktada devreye giren firmamız çok uygun fiyatlarla ve 6 ay garanti ile Xiaomi ekran değişimi yapıyor. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi 12 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Xiaomi 12 ekranı değiştirirken eğer kırılma ve çatlama gibi gözle görülür bir sorun yoksa öncelikle telefon kasasını açıyoruz. Çünkü sorun ekran bağlantılarında ve donanımında olabilir.

Eğer burada çözebileceğimiz bir şey varsa anında müdahale ediyoruz. Eğer Xiaomi ekran değişimi gerektiriyorsa da sizden onay aldıktan sonra yeni ekranları temin ediyor ve gerekli çalışmaları başlatıyoruz.

Çok kısa süren Xiaomi ekran tamiri sonrasında telefonunuzu eskisinden daha iyi bir şekilde sizlere veriyoruz.

Xiaomi 12 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

6 ay garantili olan Xiaomi ekran tamirlerimiz sayesinde telefonlarınızı güven içerisinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu zaman zarfında herhangi bir ekran sorunu yaşarsanız hiç çekinmeden bize danışabilirsiniz.

Xiaomi ekran değişimi sonrasında;

  • Rehberiniz kaybolmaz
  • Bataryanıza zarar gelmez
  • Fotoğraf ve videolarınız aynı şekilde kalır

Xiaomi 12 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi ekran değişimi fiyatları en çok merak edilen konulardan biri. Ancak ne yazık ki net bir fiyat bilgisi veremiyoruz.

Xiaomi 12 Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi 12 Ekran Değişimi Fiyatları

İşlem ücretlerimiz modele göre değişkenlik gösterdiğinden ayrıntılı fiyat bilgisi almak için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi 12 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Tamir ettirmek istediğiniz telefonları direkt bize getirebileceğiniz gibi kargo ile de gönderebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 90 (543) 787 74 36 WhatsApp iletişim hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi 12 ekran değişimi ile telefonlarınızı yeniletmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı