Xiaomi 12 Lite direnç değişimi ihtiyaçlarınız için hemen firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Bizimle iletişim kurduktan sonra süreci başlatabilir ve telefonunuzu Türkiye’de dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Xiaomi 12 Lite Direnç Değişimi Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır

Yurtdışından getirilen ve kaydı yapılmayan telefonlarda SIM kart takılmasını sağlayan bu hizmetimiz birçok marka ve model için geçerlidir. Çeşitli tamir hizmetleri ile birlikte telefonlarınızdaki SIM kart yuvalarını aktif hale getiriyoruz.

Telefondaki yazılım engellerini aştığımız bu çalışmalar sayesinde hangi operatör olursa olsun istediğiniz SIM kartları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Direnç değişimi yapılacak telefonlarınızı bizzat bize getirerek süreci başlatabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz kargo seçeneğini kullanarak 81 ilden gönderim yapabilirsiniz. Detaylar için hemen iletişim seçeneklerinden birini kullanarak teknik ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi 12 Lite Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Direnç değişimi yapılan Xiaomi model telefonlar eğer sıfırlanırsa IMEI ile ilgili uyumsuzluk problemleri ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle Xiaomi direnç değişimi yapıldıktan sonra telefonunuzu sıfırlamamanızı tavsiye ediyoruz.

Xiaomi 12 Lite Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Xiaomi direnç değişimi sonrası telefonlarınız güncelleme almaya devam eder. Telefonlarınız için hem mobil uygulama hem de Android güncellemesi yapabilirsiniz.

Xiaomi 12 Lite Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi 12 Lite Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12 Lite Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12 Lite direnç değişimi fiyatları ve diğer markalar için tamir fiyatlarımız;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Xiaomi 12 Lite Direnç Değişimi Yapan Yerler

Firmamız aktif olarak Xiaomi 12 Lite direnç değişimi yapmaktadır. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 12 Lite Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 12 Lite kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 12 Lite telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı