Xiaomi 12 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi 12 Pro ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi 12 Pro ekran değişimi ile telefonlarınızı eskisinden çok daha iyi bir hale getiriyoruz. İster ekranınız kırılsın ister görüntülerde kayma olsun, her türlü Xiaomi ekran probleminde çözümler üretiyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı WhatsApp iletişim hattında iletişim kurabilirsiniz.

Xiaomi 12 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi’nin en yeni telefon modelleri arasında olan 12 Pro modeli büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştı. Oldukça sağlam ve hızlı olarak nitelendirilen Xiaomi 12 Pro birçok telefon kullanıcısının beklentilerini karşılaşmıştı.

Ancak her telefon modelinde olduğu gibi Xiaomi 12 Pro modelinde de istenmeyen bazı olumsuzluklar ortaya çıkabiliyor. Bunlardan en çok karşılananı da ekran yüzeyinde ve bileşenlerinde ortaya çıkan problemlerdir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefon kullanımını oldukça olumsuz bir şekilde etkileyen ekran problemleri dolayısıyla kullanıcılar ekranlarını yeniletmek isteyebiliyor.

Xiaomi 12 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Xiaomi ekran değişimi yapan firmamız aynı zamanda 12 Pro modelinde de ekran değişimi hizmeti veriyor. Aşağıdaki sorunlardan herhangi biri sizin telefonunuzda meydana gelmişse bizden destek alabilirsiniz.

 • Ekran kırılması, çatlama ve çizik
 • Telefonda görüntülerin kayması
 • Çözünürlük problemleri
 • Dokunmatik problemleri
 • Piksel sorunları

Bu tarz problemlerde öncelikle telefon ekranını kasadan çıkarıyoruz. Daha sonra yeni temin ettiğimiz ekranı telefon kasanıza entegre ediyoruz. Son olarak çalışıp çalışmadığını kontrol ediyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Xiaomi 12 Pro Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Bütün çalışmalarımızda telefonlarınızın ekranı 6 aylık garanti kapsamındadır. Bizden Xiaomi ekran değişim desteği almanız sonucunda herhangi bir olumsuzluk yaşarsanız hiç çekinmeden 90 (543) 787 74 36 numaralı hat ile bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca belirtmek istiyoruz ki Xiaomi ekran değişimi sonrasında telefonlarınızdaki bilgilere ve görüntü kalitesine herhangi bir zarar gelmez. Çünkü bütün çalışmalarımızda sadece telefon ekranına ve bileşenlerine yoğunlaşıyoruz.

Xiaomi 12 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi ekran değişimi fiyatları modele ve güncel döviz kuruna göre belirleniyor. Bu nedenle sizlere ne yazık ki net bir fiyat bilgisi veremiyoruz.

Xiaomi 12 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi 12 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Ancak bizi 90 (543) 787 74 36 numarasından arayarak ya da WhatsApp üzerinden yazarak güncel ekran değişim fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra model bilgisi iletmeniz yeterli olacaktır.

Xiaomi 12 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Ekran değişimi yaptırmak istiyor ancak farklı bir şehirde mi yaşıyorsunuz? Hiç sorun değil 😊 Bize telefonunuzu aşağıdaki kargo bilgilerini kullanarak tamamen ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi 12 Pro ekran değişimi ile telefonlarınızı eskisinden çok daha iyi bir hale getirebiliriz. Yılların verdiği tecrübe ve onlarca referans ile Xiaomi ekran değişimi yapmaya devam ediyoruz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı