Xiaomi 12S Pro kasa değişimi 6 aylık garanti kampanyası ile devam ediyor. Hemen iletişime geçerek kasa değişimi çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi 12S Pro Kasa Değişimini Nasıl Yapıyor, Nelere Dikkat Ediyoruz?

Telefonlarınız sizin için çok önemli değil mi? Eğer öyleyse, eminiz ki kasalarında herhangi bir sorun olduğunda çok üzülürsünüz! Ancak endişelenmenize ya da üzülmenizi gerektirecek herhangi bir durum yok!

İşte tam da bu noktada, bizler ekip arkadaşlarımızla birlikte devreye giriyoruz. Xiaomi 12S Pro kasa değişimi hizmetini sizlere en profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Firmamız, telefon tamir hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir ekip ile birlikte çalışmaktadır. Deneyimli teknisyenlerimiz, özellikle bu noktada Xiaomi 12S Pro’nuzun kasa değişimi konusunda eksiksiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Sizin yapmanız gereken tek şey ücretsiz kargo avantajımız ile cihazınızı bizlere emanet etmek! Gerisini bizler hallediyoruz…

Xiaomi 12S Pro kasa değişimi hizmetini bizlerden almanız çok kolay! Ekip arkadaşlarımıza ulaşmanız halinde sizlere yardımcı olunacak ve telefonunuz en kısa süre içerisinde sizlerden alınacaktır. Emin olun ki cihazınızı bizlere emanet ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Biz buradayız, sizin için her adımda! Hayatımızı daha da kolaylaştıran bu cihazları ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyor ve Xiaomi 12S Pro kasa değişimi hizmetlerini sizlere hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Xiaomi 12S Pro Kasa Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12S Pro kasa değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Xiaomi 12S Pro Kasa Değişimi Fiyatları
Xiaomi 12S Pro Kasa Değişimi Fiyatları

Kasa Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek kasa değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 12S Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 12S Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 12S Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı