Xiaomi 12S Ultra direnç değişimi yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız cihazlarınızda detaylı ve başarılı bir şekilde direnç değişimi yaparak SIM kart kullanılabilir hale getirmekte.

Xiaomi 12S Ultra Direnç Değişimi Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır

Xiaomi 12S Ultra telefon modelinde yazılım engellemeleri nedeniyle Türkiye’de SIM kart kullanılamamaktadır. Tabii bu yurtdışından getirilen Xiaomi cihazlar için geçerlidir. Bu telefonların Türkiye’de kullanılabilmesi için mutlaka IMEI kaydının yapılması gerekmektedir.

Pasaport ile telefon IMEI kaydı yaptırmak çok maliyetli olduğu için firmamız tarafından Xiaomi direnç değişimi çalışmaları başlatılmıştır. Gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalar ile telefonunuzdaki SIM kart kullanım engel tamamen ortadan kalkar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Direnç değişimi yapılması gereken bir telefonunuz varsa hemen ücretsiz kargo ile bize gönderebilirsiniz. Ayrıca iletişime geçerek İstanbul’daki ofisimize de telefonunuzu getirerek yerinde tamir hizmeti alabilirsiniz. Budak GSM olarak sizlere her türlü marka ve model için hizmet vermeye devam ediyoruz.

Xiaomi 12S Ultra Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Xiaomi direnç değişimi sonrası telefonların sıfırlanmaması gerektiğini hatırlatmamız gerek. Çünkü bu cihazlarda sıfırlama işlemi yapıldıktan sonra IMEI tekrardan gidebilmektedir.

Xiaomi 12S Ultra Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Direnç değişimi yaptığımız telefonlar aynı şekilde güncelleme almaya devam eder. Bu konuda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Xiaomi 12S Ultra Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi 12S Ultra Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12S Ultra Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12S Ultra direnç değişimi fiyatları ve diğer işlem fiyatlarımız;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Xiaomi 12S Ultra Direnç Değişimi Yapan Yerler

Firmamız aktif olarak Xiaomi 12S Ultra direnç değişimi yapmaktadır. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 12S Ultra Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 12S Ultra kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 12S Ultra telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı