Xiaomi 12S ultra ekran değişimi ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Xiaomi 12 Ultra cihazlarınızda ekran değişimi başta olmak üzere birçok konuda sizlere teknik destek sunuyoruz.

Xiaomi 12 sıklıkla tercih edilen ve beğenilen modeller arasında yer alıyor. Kaliteli olması ile bilinen bu modeller pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Fakat kimi zamanında yere düştüğünde darbe alma ya da zedelenme gibi problemler yaşanabilir. Böyle durumlarda telefonun ekrana ciddi zararlar görebilir.

Ekranda problem oluştuktan sonra telefonun kullanılması daha zor bir hale gelir. Bu yüzden de Xiaomi 12 Ultra Ekran Değişimi hizmeti ile birlikte ekranı değiştirerek telefonu yeniden kullanmaya başlamak mümkündür.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi 12S Ultra Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi 12 Ultra ekran değişimlerinde öncelikle durum tespiti yaparak telefondaki sorunu çözüyoruz. Özenli çalışmamız sonrasında gerekirse eğer ekranınızı telefonun kasasından çıkarıyoruz. Daha sonrasında ise aldığımız yeni ekranlara telefonun kasasına yeniden monte ediyoruz. Sonrasında bütün ekipmanları kontrol ederek telefonunuzun yeniden eski işlerine dönüp dönmediğine bakıyoruz.

En son olarak sizlerin yanında da test ettiğimiz telefonlar eski işlemine döndükten sonra size başarılı şekilde teslim ediliyor. Ekran değişiminden sonra telefonlar yeniden eski işlevine dönerek aynı şekilde kullanmaya devam edilir.

Xiaomi 12 Ultra Ekran Değişimi
Xiaomi 12S Ultra Ekran Değişimi

Xiaomi 12S Ultra Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Xiaomi 12S Ultra Ekran Değişimi konusunda firmamız tamamen uzman ve profesyonel bir firma olduğu için kaliteli bir hizmet sağlıyor. Sağladığımız bu hizmet boyunca en az 6 ay boyunca sizlere sunduğumuz Garanti ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ekran değişimi ile birlikte telefonlarınızdaki hiçbir veri silinmez. Bu yüzden de güvenle bu hizmeti talep edebilirsiniz.

Ekran değişimi sizler için her zaman hassas ortamlarda yapıldığından telefonunuz hiçbir zarar görmez. İçeriği hiçbir zarar görmeden ve hiçbir veri silmeden ekranlarınız kısa süre içerisinde detaylı ve özenli şekilde değiştirilir.

Xiaomi 12 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi 12S Ultra Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12S Ultra Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12 Ultra Ekran Değişimi fiyatları konusunda telefonun durumuna göre durum değişikliği olduğu için net bir fiyat söylemek yanlış olur.  Bu kaliteli ve profesyonel ekran değişimlerinden faydalanmak için 05011023736 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere ekran değişimleriyle ilgili detaylı ve güncel bilgileri sunuyoruz.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız iletişim probleminden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Ekran Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi
Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı