Xiaomi 12S Ultra kasa değişimi yaparken telefonlarınızdaki diğer parçalara herhangi bir müdahalede bulunmayarak telefonunuzun zarar görmemesini sağlıyoruz. Kasa değişimi ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi 12S Ultra Kasa Değişimini Nasıl Yapıyor, Nelere Dikkat Ediyoruz?

Telefonlarla her işinizi hallederken, bir anda kaşarlarında meydana gelen problemler ciddi can sıkıcı olabiliyor! Ancak canınız sıkılmasın… Çünkü bizler bu noktada devreye girerek sizlere Xiaomi 12S Ultra kasa değişimi hizmetini ücretsiz kargo avantajı ile sunuyoruz! Hizmetlerimizin kalitesi kadar içeriğimizden de memnun kalacağınızın altını çizmek istiyoruz.

Kasa değişimi işlemlerinin kesinlikle profesyonel bir firma tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamız, telefon tamiri konusunda uzmanlaşmış bir ekip ile çalışmaktadır!

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Sektörün son derece deneyimli olan teknisyen arkadaşlarımız, Xiaomi 12S Ultra’nızın kasa değişimini sizler için en uygun fiyatlardan sunmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesi ve profesyonelliği konusunda asla şüphe etmeyin! Bizler sizin için buradayız!

Kasa değişimi denilince aklına gelecek olan firmamız, sizlere her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Xiaomi 12S Ultra kasa değişimi hizmetimizde birlikte telefonlarınızın kasalarındaki yenilikten yüzde 100 memnun kalacaksınız! Hayatımızı kolaylaştıran bu cihazları ilk günkü gibi kullanmak için yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmek! Bizler, tamir ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız!

Xiaomi 12S Ultra Kasa Değişimi Fiyatları
Xiaomi 12S Ultra Kasa Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12S Ultra Kasa Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12S Ultra kasa değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Kasa Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek kasa değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 12S Ultra Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 12S Ultra kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 12S Ultra telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı