Xiaomi 12T direnç değişimi için profesyonel bir firma arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. IMEI sorunu olan Xiaomi 12T telefonlarınızda titiz bir şekilde direnç değişimi yapıyor ve sizlere geri teslim ediyoruz.

Xiaomi 12T Direnç Değişimi Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır

Yakın bir tarihte başlattığımız Xiaomi direnç değişimi çalışmamız ile IMEI kaydı ile ilgili sorunu olan telefonlarda başarılı bir çalışma yürütüyoruz. Bu işlem sayesinde SIM kart kullanamadığınız telefonlarda bütün operatörlerin SIM kartlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Direnç değişimi yaparken telefonunuzun modeline göre hareket ediyoruz. Bu sayede herhangi bir bileşene zarar gelmez.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonlarınızı sayfamızın altında paylaştığımız adresimize getirebileceğiniz gibi ücretsiz kargo kampanyamızı kullanarak da gönderebilirsiniz. Ayrıca dileyen müşterilerimiz bütün markalar için tamir hizmetleri de alabilir.

Xiaomi 12T Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Xiaomi telefon modellerinde direnç değişimi yapıldıktan sonra sıfırlama önerilmemektedir. Eğer bu telefonlar fabrika ayarlarına geri getirilirse IMEI sorunu tekrardan ortaya çıkabilir.

Xiaomi 12T Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Xiaomi 12T telefonlarda direnç değişimi yapılmasına rağmen güncellemeler gelmeye devam eder. Detaylar için hemen bize başvurabilirsiniz.

Xiaomi 12T Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12T direnç değişimi fiyatları ve diğer işlem fiyatlarımız;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Xiaomi 12T Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi 12T Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12T Direnç Değişimi Yapan Yerler

Firmamız aktif olarak Xiaomi 12T direnç değişimi yapmaktadır. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 12T Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 12T kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 12T telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı