Xiaomi 12X Ekran Değişimi

Xiaomi 12X ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi 12X ekran değişimi ekran problemi yaşayan telefon sahiplerinin ilk başvurduğu yoldur. Kullanıcılar fahiş fiyatlar ödeyerek yeni bir telefon almak yerine çok uygun fiyatlara Xiaomi ekran değişimi yaptırabiliyor. Ayrıntılı bilgi için içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Xiaomi 12X Ekran Değişimi

Her ne kadar beklenmese de zaman zaman Xiaomi 12X modeli ekran sorunları yaşatabiliyor. Bu sorunlar genellikle yere düşme gibi kullanıcı hatası olsa da zaman zaman dokunmatik hassasiyetinin kaybolması, görüntüde kayma ve çizik oluşumu gibi donanımsal ekran problemleri de meydana gelebiliyor.

Söz konusu ekran problemleri telefon işlevlerini önemli derecede etkilediği için kullanıcılar telefon ekranlarını yeniletmek istiyor. Bu noktada uzun yıllardan bu yana Xiaomi ekran değişimi hizmeti veren firmamız Xiaomi 12X modelinde de ekran yenileme çalışmaları yürütüyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Siz de Xiaomi telefonunuzun ekranını yeniletmek istiyorsanız veya ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bize 90 (543) 787 74 36 numaralı iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi 12X Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi hizmetlerimiz çıplak el değmeden tamamen steril bir ortamda gerçekleşmektedir. İşlemlerde ise tamamen sizin modelinize uygun orijinal ekranlar kullanıyoruz.

Genellikle aynı gün içerisinde tamamladığımız ekran yenileme çalışmaları bazen yoğunluk nedeniyle ertesi güne aksayabiliyor. Ancak genellikle 48 saat içerisinde telefonlarınızı teslim etmiş oluyoruz.

Xiaomi 12X Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Diğer telefon bileşeni değiştirme çalışmalarımızda olduğu gibi Xiaomi ekran değişiminde de 6 aylık garanti veriyoruz. Bizden telefon ekran tamiri hizmeti aldığınız taktirde devam eden 6 ay boyunca teknik destek alabilirsiniz.

Xiaomi 12X Ekran Değişimi Fiyatları

Telefon ekranları kur üzerinden hesaplandığı için net bir fiyat bilgisi veremiyoruz. Xiaomi ekran değişimi fiyatları hakkında bilgi almak için bize 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Xiaomi 12X Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi 12X Ekran Değişimi Fiyatları

Bizi aradıktan ya da WhatsApp üzerinden yazdıktan sonra marka ve model bilginizi iletip hangi işlemi yaptırmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Daha sonra ekiplerimiz olabilecek en uygun fiyattan sizlere teklifte bulunacaktır.

Xiaomi 12X Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Bazı müşterilerimiz Xiaomi ekran değişimi için telefonların bize getiremiyor. Şehir dışında olan müşterilerimiz anlaşmalı kargo ile telefonlarını bize gönderebilir.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi 12X ekran değişimi ile telefonlarınızı yeniletmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı