Xiaomi 13 direnç değişimi ve yazılımla ilgili sorunlarınız için hemen bize başvurabilirsiniz. Bizimle iletişim kurduktan sonra marka ve model bilgisi vermeniz yeterlidir. Ayrıca dilediğiniz sorun için bizden tamir hizmetleri alabilirsiniz.

Xiaomi 13 Direnç Değişimi Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır

Xiaomi 13 cihazlarda yaptığımız direnç değişimi çalışmaları o telefonların yurtiçinde kullanılabilmesi için önem arz etmektedir. Telefonun içindeki bileşenlere müdahale etmeden yalnızca dirençler üzerinde gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalar ile telefonlarınızdaki IMEI kayıt sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Xiaomi direnç değişimi yaptığımız telefonlarda SIM kart yuvaları kullanılabilir hale gelmektedir. Bu sayede hangi operatörden olursa olsun dilediğiniz SIM kartları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi direnç değişimi işlemi için telefonlarınızı İstanbul’daki yerimize getirebilirsiniz. Ayrıca yıllardır devam eden ücretsiz kargo gönderimi kampanyamızı kullanarak da telefonunuzu bize gönderebilirsiniz.

Xiaomi 13 Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Telefonlarınızı bu işlemin ardından kesinlikle sıfırlamamalısınız. Çünkü direnç değişimi sonrası sıfırlanan telefonlarda IMEI sorunu tekrardan ortaya çıkabilmektedir.

Xiaomi 13 Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Elbette güncelleme almaya devam edebilirsiniz. Telefonlarınıza hem yazılım hem de uygulama güncellemeleri gelmeye devam eder.

Xiaomi 13T Pro Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi 13T Pro Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13 Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13 direnç değişimi fiyatları ve diğer işlem fiyatlarımız;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Xiaomi 13 Direnç Değişimi Yapan Yerler

Firmamız aktif olarak Xiaomi 13 direnç değişimi yapmaktadır. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 13 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 13 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 13 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı