Xiaomi 13 ekran değişimi fiyatları ve işlem detayları hakkında bir bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Orijinal ekran kullanarak ekran değişimi yapmaya devam eden teknik destek ekiplerimiz sizlere Xiaomi 13 ekran yenileme çalışması konusunda destek vermek için sabırsızlanıyor.

Xiaomi 13 Ekran Değişimi İşlemi

Xiaomi 13 çıktığı ilk zamanlarda oldukça ses getirmişti. Özellikle yeni gelen telefon işlevleri ile birlikte pek çok kullanıcı ellerindeki telefonu bırakarak bu Xiaomi modeline dönmeyi tercih etti. Tabii zaman içerisinde diğer telefon modellerinde olduğu gibi Xiaomi 13 modelinde de bazı sorunlar ortaya çıkmaya başladı.

Bu sorunların en başında Xiaomi ekran sorunları geliyor. Çoğu zaman telefonla ilgisi olmayan bu problemler kullanıcıların dikkatsizliği nedeniyle ortaya çıkıyor. Yere düşme, suya düşürme ve ısıya maruziyet gibi bir nedenler Xiaomi ekran sorunlarının meydana gelmesinde en önemli etken. Bazı kullanıcılar ekranla ilgili sorun yaşadığında telefonunu değiştirmeyi tercih ederken çoğu kişi daha uygun fiyatlara ekran değişimi yaptırmayı ve telefonlarını yenilemeyi tercih ediyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi 13 Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

Firmamız Xiaomi 13 ekran değişimi konusunda sizlere destek vermeye devam ediyor. Eğer elinizde Xiaomi 13 modeli cihaz varsa ve ekranını yenilemek istiyorsanız bizimle iletişime geçebiliriz. İster bizi yerimizde ziyaret edebilir isterseniz kargo bilgilerimiz ile telefonunuzu bize gönderebilirsiniz. Kısa süre içerisinde telefonlarınızı tamir edebilir ve sizlere eskisinden daha iyi bir şekilde ulaştırabiliriz.

Xiaomi ekran değişimi yaparken öncelikle telefonunuz ile uyumlu ekranlara ve gerekli parçalara temin ediyoruz. A kalitedeki bu parçaları özenle çıplak el değmeden telefonlarınıza montajlıyoruz ve gerekli test işlemlerini yapıyoruz. Genellikle 24 ila 48 saat içerisinde işlemlerimiz başarıları ile tamamlanıyor ve kargo ile telefonunuzu sizlere geri gönderiyoruz.

Xiaomi 13 Ekran Değişimi
Xiaomi 13 Ekran Değişimi

Xiaomi 13 Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

Xiaomi 13 ekran yenileme sonrasında sizlerle iletişimi asla kesmiyoruz. Eğer bizden hizmet aldığınız günden sonraki 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bizimle tekrar iletişim kurabilir ve istediğiniz konu hakkında destek alabilirsiniz.

Ayrıca şunu da belirtmemiz gerekiyor ki Xiaomi ekran tamiri sonrasında herhangi bir veri kaybı ile karşılaşmanız mümkün değil. Bununla birlikte batarya ve buna benzer parçalara müdahalede bulunmadığımız için telefonunuzdaki işlevlerde herhangi bir sıkıntı da ortaya çıkmıyor.

Xiaomi 13 Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi 13 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi 12 ekran değişimi fiyatlarımız işlemin türüne ve güncel ekipman fiyatlarına göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle ekran değişimi yaptırmadan önce bizimle iletişime geçmenizi ve daha sonra telefonunuzu bize teslim etmenizi öneriyoruz. Ancak şunu söylemeliyiz ki sizlere ekran değişimi konusunda olabildiğince uygun fiyatlar sunmaya özen gösteriyoruz.

Xiaomi 13 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 •       Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 •       Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
 •       E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 •       Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 •       Kargo Numarası: 973228747
 •       Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 13 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 13 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 13 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız iletişim probleminden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 •       Arka Kamera Değişimi
 •       Arka Kapak Değişimi
 •       Batarya Değişimi
 •       Ekran Değişimi
 •       Home Tuşu Değişimi
 •       Hoparlör Değişimi
 •       Kamera Camı Değişimi
 •       Kasa Değişimi
 •       Kulaklık Soketi Değişimi
 •       Mikrofon Değişimi
 •       Ön Kamera Değişimi
 •       Şarj Soketi Değişimi

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı