Xiaomi 13 kasa değişimi yaparken cihazınızın orijinalliğini korumaya özen gösteriyoruz. Bunun için de model ile uyumlu parçalar kullanıyor ve üstelik bunu 6 aylık garanti ile yapıyoruz!

Xiaomi 13 Kasa Değişimini Nasıl Yapıyor, Nelere Dikkat Ediyoruz?

Teknolojiye ayak uydurmak isteyen herkes bu noktada telefonların gücünden yararlanıyor! Gelişen teknolojiyle birlikte, akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmez bir noktasına geldi. Telefonlarınızın kasalarının kırılması, çatlaması ya da çizilmesi sizleri üzmesin!

Telefonlarınıza ne kadar iyi bakarsanız bakın ne yazık ki zaman zaman kazalar yaşanabilir. Bu durumda da cihazlarımız zarar görebilir. Ekip arkadaşlarımız ve biz tam da bu noktada Xiaomi 13 kasa değişimi hizmetimiz devreye giriyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Firmamız, telefon tamirinde uzmanlaşmış bir ekip ile çalışmaktadır. Deneyimli teknisyenlerimiz, bu noktada başta Xiaomi 13’ünüzün devreye girerek, kasa tamirini sizler için gerçekleştirmektedir! Her geçen gün büyümeye devam eden müşteri portföyümüzün en önemli özelliği, müşteri memnuniyetimize önem vermek!

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önce gelen kriterler arasında bulunmaktadır. Bu sebeple de sizler için ücretsiz kargo seçeneğimizi sunuyoruz. Cihazlarınızı sizden teslim alırken ve size teslim ederken ücretsiz kargo imkanını veriyoruz!

Xiaomi 13 kasa değişimi istiyorsanız, internette yer alan hizmetlerden ziyade firmamızın sizlere sunduğu hizmetleri araştırmanızı öneriyoruz! Kalitemiz, profesyonelliğimiz ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz sizleri memnun edecek!

Xiaomi 13 Kasa Değişimi Fiyatları
Xiaomi 13 Kasa Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13 Kasa Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13 kasa değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Kasa Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek kasa değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 13 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 13 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 13 kasa telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı