Xiaomi 13 Lite kasa değişimi hizmetlerimizde orijinal parçalar kullanmaya özen gösterirken aynı zamanda cihazlarınız için 6 aylık garanti sağlıyoruz. İşte kasa değişimi hizmetimizle ilgili detaylar;

Xiaomi 13 Lite Kasa Değişimini Nasıl Yapıyor, Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kasa değişimi konusunda son derece başarılı ve profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız sizlere de hizmet vermek istiyor! Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük problemlerinin başında kasa sorunu gelmektedir.

Kasaların çizilmesi, kırılması ya da çatlaması, telefonunuzun kullanımını olumsuz olarak etkileyebilir. Ancak ekip arkadaşlarımız tam da bu noktada sizler için devreye girerek Xiaomi 13 Lite kasa değişimi hizmetini size sunuyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Çalışmalarında her daim profesyonel bir çalışma anlayışı benimseyen ekip arkadaşlarımız Xiaomi 13 Lite’ınızın kasa değişimi işlemini, titizlikle ve profesyonel bir şekilde yürütmektedir! Cihazlarınızı bize göndermeniz yapmanız gereken tek şey!

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Bu sebeple de çalışmalarımızda, ücretsiz kargo seçeneğini sizlere sunarak bütçenizi sıkıştırmadan telefonlarınızı tamir ettirmenizi sağlıyoruz.

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak olan telefonlarınızı ilk günkü haline döndürmek için buradayız! Siz de telefonlarınızı bize emanet ederek, cihazlarınızın tamiri için ilk adımı atabilirsiniz1 Tamir ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi aramanız yeterli olacaktır! Ekip arkadaşlarımız sizlere her daim hizmet sunacaktır.

Xiaomi 13 Lite Kasa Değişimi Fiyatları
Xiaomi 13 Lite Kasa Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13 Lite Kasa Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13 Lite kasa değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Kasa Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek kasa değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 13 Lite Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 13 Lite kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 13 Lite kasa telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı