Xiaomi 13 Pro ekran değişimi yapmaya devam ediyoruz. Eğer siz de Xiaomi 13 Pro cihazınızda herhangi bir ekran sorunu ile karşılaştıysanız ve ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi 13 Pro Ekran Değişimi Hizmeti

Xiaomi 13 Pro son ayların en popüler telefon modellerinden biri haline geldi. Gerek telefon özellikleri gerekse de telefonun işlevi nedeniyle en çok tercih edilen Xiaomi modellerinden biri oldu. Tabii bazı telefon sahipleri ekran sorunu ile karşı karşıya kaldı.

Bu ekran problemlerinin ortak özelliği kullanıcı hatasına dayanıyor. Tabii üretim hatası nedeniyle de ekran sorunları ortaya çıkabiliyor ancak çoğunluk bu şekilde. Telefon sahipleri bu durumda ekran değişimi yaptırmayı tercih ediyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değişimi konusunda uzmanlaşan firmamız sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Eğer siz de Xiaomi 13 Pro cihazınızda dokunmatik hassasiyeti, görüntü kalitesinde bozulma, parlaklık sorunu vb. sorunlar yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran değişimi çalışmalarımızdan kısa bir kesit;

Xiaomi 13 Pro Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi yaparken öncelikle cihazdaki sorunlu ekran ve parçaları telefondan çıkarılır. Daha sonra yeni alınan A kalitedeki Xiaomi ekranı ve parçaları kasaya entegre edilir. Bu montaj aşamasından sonra telefonun ön kapağı ve çerçeve doğru şekilde kapatılır.

Bu işlemler sonra erdikten sonra cihazınızın ekranını test ediyoruz. Daha sonra da telefonunuzu size geri teslim ediyoruz.

Xiaomi 13 Pro Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran değişiminde sizlere 6 aylık garanti veriyoruz. Bu süre zarfında düşük ihtimalli de olsa yeni bir ekran sorunu ile karşılaşırsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi ekran değişimi yaparken cihazınızdaki diğer parçalara ve verilere dokunmuyoruz. Bu nedenle herhangi bir veri ve işlev kaybı ile karşılaşmazsınız.

Xiaomi 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13 Pro ekran değişimi fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu nedenle bizi arayarak ayrıntılı fiyat bilgisi almanızı öneriyoruz. Bizi aradıktan sonra Xiaomi 13 Pro ekran yenileme hizmeti almak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

Xiaomi 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 13 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 13 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 13 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı