Xiaomi 13T ekran değişimi esnasında kaliteli parçaların kullanılması ve profesyonel işçilik gösterilmesi büyük bir öneme sahiptir. Eğer Xiaomi ekran değişimi konusunda profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı bir firma ile çalışmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi 13T Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz Xiaomi 13T kullanıcıları için ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken müşterilerimize en iyi deneyimi sağlamak için özenle çalışmaktayız.

Telefonunuzun ekranında yaşadığınız sorun ne olursa olsun öncelikle cihazınızın detaylı bir incelemesini yapıyoruz. Bu sayede sorunun kök nedenini anlayarak doğru bir onarım stratejisi belirliyoruz. Bu ön tespit çalışması işlemimizin en iyi şekilde ve en hızlı sürede gerçekleştirilmesini sağlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşteri memnuniyeti ve cihazınızın uzun ömürlü olması bizim için en önemli önceliklerden biridir. Bu nedenle ekran değişimi sırasında sadece orijinal ve yüksek kaliteli ekran parçalarını kullanırız. Bu cihazınızın orijinal performansına geri dönmesini sağlar.

Ekran değişimi işlemi uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli ekip üyelerimiz her ayrıntıya özen gösterir ve titizlikle çalışır. Bu sayede Xiaomi 13T’nizin ekranı ilk günkü gibi canlı ve kaliteli olur.

Hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz İstanbul’daki merkezimize gelerek cihazlarını teslim edebilirler. Ayrıca ücretsiz kargo seçeneği ile cihazlarını bize güvenle gönderebilirler. Kargo bilgileri web sitemizin en alt kısmında bulunmaktadır.

Xiaomi 13T ekran değişimi hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi 13T Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi 13T Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13T Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi 13T ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Xiaomi 13T orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Xiaomi 13T cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Xiaomi 13T ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Xiaomi 13T camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Xiaomi 13T Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemler sonrasında müşterilerimize güvence sunmak istiyoruz. Bu nedenle ekran değişimi işlemlerimiz sonrasında yeni ekran parçasına verilen 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti herhangi bir olası soruna karşı müşterilerimize ek bir koruma sağlar.

Xiaomi 13T Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi 13T ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Xiaomi 13T Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi 13T Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi 13T kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi 13T telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı