Xiaomi 14 Ultra direnç değişimi işlemlerimiz 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Eğer telefonunuzu bizzat kendiniz getirirseniz bu süre zarfında telefonunuzu teslim alabilirsiniz. Eğer ücretsiz kargo kampanyamızdan faydalanarak telefonunuzu bize gönderirseniz ortalama geri teslim süresi 3 gündür.

Direnç değişimlerinde telefonlarınızın performansında herhangi bir kayıp oluşturmadan cihazınızı Türkiye’ye ait SIM kartlar için kullanılabilir hale getiriyoruz. Üstelik tek seferlik bu işlem ile yüksek ücretler vererek telefon açtırma derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Direnç değişimi sonrasında dikkat edilmesi gereken tek bir husus vardır. O da telefonların işlem sonrasında herhangi bir şekilde sıfırlanmaması gerektiğidir. Eğer telefonlarınızı direnç değişimi sonrasında sıfırlarsanız cihazınızda tekrar direnç değişimi yapmanız gerekebilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi direnç değişimi yaptığımız telefonlarda bütün firmaların SIM kartlarını kullanabilirsiniz. Bu nedenle herhangi bir ek işleme ya da ücrete gerek kalmaz.

Xiaomi 14 Ultra Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi 14 Ultra Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi 14 Ultra Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi 14 Ultra direnç değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Xiaomi 14 Ultra tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz telefon markaları;

Samsung Tamiri General Mobile Tamiri Omix Tamiri
iPhone Tamiri Google Tamiri Oppo Tamiri
Huawei Tamiri Hiking Tamiri Oukitel Tamiri
Asus Tamiri Infinix Tamiri Realme Tamiri
OnePlus Tamiri Lenovo Tamiri Reeder Tamiri
Casper Tamiri Meizu Tamiri Vestel Tamiri
Elephone Tamiri Nothing Tamiri Vivo Tamiri

Direnç Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Xiaomi 14 Ultra telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek direnç değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: YURTİÇİ KARGO
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı