Xiaomi Ahize Değişimi

Ahize telefon ile konuşurken kulağınızı yaklaştırdığınız ve karşıdaki kişinin sesini duymanızı sağlayan parçadır. Bu parça belirli sebeplerle arızalanabilir. Ya karşı tarafın sesi hiç duyulmaz, ya kısık bir şekilde ses gelir ya da karşı tarafın konuşmaları cızırtılı olarak duyulur.Telefon için oldukça önemli bir parçadır.Ahize arızaları genellikle değişim yapılarak çözülmektedir.Xiaomi cihazlarda ahize sorunuda oldukça fazla karşılaşılmaktadır.

Xiaomi Ahize Sorunlarının Sebepleri

  • Sıvı veya nem alan ahizenin arızalanması
  • Toz,pislik gibi cisimlerin ahize parçasının cızırtı yapmasını sağlar
  • Darbe veya düşme sonucu zarar görmesi ile

yukarıda belirttiğimiz durumlar xiaomi ahize sorunlarına neden olmaktadır.Ahize İç Kulaklık sadece parça değişimi ile yapılan bir işlemdir ve herhangi bir yazılım işlemi gerektirmez. Bundan dolayı bilgileriniz silinmemektedir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Ahize Değişimi Nasıl Yapılmaktadır?

Teknik servisimize gelen Xiaomi cihazınız ortalama 30-45dk içerisinde hazır hale gelmektedir.Ayrıca cihazınız ekstra olarak temizlenmektedir.Bu yüzden ilerleyen zamanlarda toz,pislik kaynaklı sorunlar yaşamanız düşük bir ihtimal olacaktır.Kullanılan parçalar Xiaomi Teknik olarak garantili ve orijinal ürün kullanılmaktadır.Xiaomi ahize değişimi 30-45dk içerisinde değişimi yapılmaktadır.Kargo ile gönderimlerde ise servisimize xiaomi telefonunuz ulaştığı gün işleme alınıp geri gönderimi sağlanmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=XjXrrf6Lfks

Xiaomi Ahize Değişimi Fiyatı Nedir?

Xiaomi cihazlarınızın ahize değişimi 30-45dk içinde tamamlanmaktadır.Değiştirilen parçalar 6 ay Xiaomi Teknik garantili olmakta ve cihaz kalitesini bozmayacak ürünler kullanılmaktadır.Xiaomi modellerine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.Fiyat ortalama 80-100TL arasında değişmekte olup modelinize göre fiyat bilgisi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kargo ile yapılan gönderimlerde kesinlikle işlem öncesinde herhangi bir ücret (kapora vs.) alınmamaktadır. Tarafımıza kargo ile gönderilen cihazlar için herhangi bir kargo ücreti bulunmamaktadır.Alıcı Öder şeklinde gönderimi yapılması gerekmektedir.Kargo servisimize ulaştığı andan itibaren işleme alınmaktadır. Temsilcimiz yapılacak işlem hakkında teyit alarak Teknik Servis personelimize cihazınızı teslim eder ve onarım süresi başlamaktadır. İşlem sonuçlandığında tekrardan size ulaşarak adres ve gönderim için bilgi almaktayız. Ödeme cihaz yapıldıktan sonra alınmakta olup, havale/eft ,kapıda ödeme veya sanal pos ile kredi kartı ile ödeme alınmaktadır. (Kargo Gönderimi sayfası)

Önceki yazı
Xi̇aomi̇ Mi̇ 10 Li̇te 5g Özelli̇kleri̇ Ve Fi̇yatı
Sonraki yazı
Xiaomi Mi9T Ekran Değişim Fiyatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı