Xiaomi Black Shark 5 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Black Shark 5 Pro ekran değişiminde sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.  90 (501) 102 37 36 numaralı WhatsApp iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Budak GSM olarak sizler için en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.
Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Black Shark 5 Pro ekran değişimi ile telefonlarınızdaki ekran problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Eğer siz de Xiaomi ekran değişimi hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz 90 (501) 102 37 36 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Xiaomi Black Shark 5 Pro Ekran Değişimi

Özellikle oyun oynamayı seven telefon kullanıcılarının kullandığı Xiaomi Black Shark 5 Pro modeli performansının yanı sıra dayanıklılığı ile de ön plana çıkıyor. Ancak yine de diğer telefon modellerinde olduğu gibi yere düşme, darbe alma, ısı maruziyeti ve diğer sorunlar nedeniyle ekranlarında problemler ortaya çıkabiliyor.

Telefon kullanırken asıl işimiz ekranlarla olduğu için bu durum can sıkıcı olabiliyor. Ancak iyi haber şu ki nasıl ortaya çıkarsa çıksın firmamız Xiaomi ekran değişimi yaparak telefonlarınızı yeniliyor. Üstelik bu hizmetleri 6 ay garantili bir şekilde veriyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Detaylar için bizi 90 (501) 102 37 36 numarasından arayabilir ya da içeriğimizin devamına göz atabilirsiniz.

Xiaomi Black Shark 5 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran problemleri kırılma ya da su kaçma gibi spesifik bir problem değilse öncelikle ekiplerimiz detaylı bir durum tespit çalışması yapıyor. Kısa süre içerisinde tamamlanan bu çalışmalar neticesinde ekran sorununun neden kaynaklandığını buluyor. Örneğin dokunmatik ekranın çalışmaması gibi.

Daha sonra durumu size ilettikten sonra ekran değişimlerine başlıyoruz. Ekran değişimi için özel olarak temin ettiğimiz yeni ekranları titiz bir çalışma ile telefonunuza entegre ediyoruz.

Daha sonra telefonunuzun çalışıp çalışmadığını kontrol ediyor ve sizlere telefonunuzu teslim ediyoruz.

Bu işlemler genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ancak ekran temini ve yoğunluk gibi faktörler neticesinde işlemler bir miktar uzayabilir.

Xiaomi Black Shark 5 Pro Ekran Değişim Sonrası

Xiaomi ekran değişimi çalışmasından sonra;

  • Özel bilgileriniz silinmez
  • Galerideki görsel ve video kayıtlarınız aynı şekilde kalır
  • Rehberinizdeki kişiler kaybolmaz

Xiaomi Black Shark 5 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Fiyatlarımız marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Black Shark 5 Pro ekran değişimi için ayrıntılı fiyat bilgisi almak istiyorsanız bize 90 (501) 102 37 36 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Bize ulaştıktan sonra marka, model ve almak istediğiniz hizmeti iletirseniz sizlere olabilecek en uygun fiyatı teklif edeceğiz.

Xiaomi Black Shark 5 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (501) 102 37 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Black Shark 5 Pro ekran değişimi çalışmalarımız 6 ay garantilidir. Ayrıntılı bilgi için bize 90 (501) 102 37 36 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı