Xiaomi Civi 2 ekran değişimi bazı sebepler sonucunda yapılmak zorunda kalınabilir. Akıllı telefon ekranları hasar almaya çok müsait olan parçalar arasında yer alıyor. Darbeler, düşmeler sonucunda telefon ekranında çatlamalar ve kırılmalar meydana geliyor.  İşte bu noktada devreye teknik servisimiz giriyor. İşte detaylar…

Xiaomi Civi 2 Ekran Değişimi Çalışması

Xiaomi son yıllarda sıklıkla tercih edilen akıllı cihaz üreticilerinden biri konumunda yer alıyor. Adından sıkça bahsettiren Xiaomi markasının sevilen akıllı telefon modellerinden biri de Xiaomi Civi 2’dir. Her telefonda olabilecek ekran sorunları bu telefon modeli için de geçerlidir. Bu sorunlar sonucu ekran değişimi gerekebilir. Herhangi bir sorunda Xiaomi Civi 2 ekran değişimi yapan işletmelerden hizmet alınabilir.

Akıllı telefon ekranları çok küçük darbelerde dahi büyük hasarlar alabilir. Bunun sonucunda da telefonun kullanım verimi düşer, yeterince iyi bir kullanım sağlamaz. Bu durumlarda oldukça masraflı olan yeni bir telefon edinmek yerine değişim yaptırmak çok daha ekonomik ve pratiktir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Bu durum telefonu kullanırken alınması gereken verimi düşürür. Hem görüntü olarak hem de kullanım olarak oldukça sorun yaratır. Kırık ve çatlaklar zaman içinde büyüyüp derinleşebilir. Bundan dolayı da hemen tamir hizmeti almak gerekir. Ücretsiz kargo ile hemen tamir sürecini başlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Civi 2 ekran değişimi gerektiren durumlardan bazıları;

 • Xiaomi Civi 2 model telefonun ekranının yere düşerek kırılması, çatlaması
 • Xiaomi Civi 2 ekranında dokunmatik hassasiyetinin bozulması
 • Xiaomi Civi 2 ekranında sarı lekelerin ortaya çıkması
 • Xiaomi Civi 2 ekranında renkli çizgilerin görülmeye başlaması
 • Sıvı teması nedeniyle Xiaomi Civi 2 ekranının işlevini yitirmesi
Xiaomi Civi 2 Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Civi 2 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Civi 2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Xiaomi Civi 2 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Xiaomi Civi 2 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Xiaomi Civi 2 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, Xiaomi Civi 2 model telefonlardan uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Xiaomi Civi 2 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Xiaomi Civi 2 camı
 • Orijinal Xiaomi Civi 2 dokunmatik teknolojisi
 • Orijinal Xiaomi Civi 2 iç bileşenleri
 • Orijinal Xiaomi Civi 2 panel

Xiaomi Civi 2 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Civi 2 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Xiaomi Civi 2 tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi Yapan Xiaomi Civi 2 Teknik Servis Telefon Numarası

Xiaomi Civi 2 telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Civi 2 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Civi 2 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Civi 2 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı