Xiaomi günümüzde çok fazla tercih edilen ve bilinen bir telefon markasıdır. Ancak her telefonda olduğu gibi Xiaomi’nin de ön ekranının kırılma riski vardır. Bu kırılma riski gerçekleştiğinde ön camı değiştirme ihtiyacı duyarız. Xiaomi ekran değişimi fiyat bilgisi hakkında bilgi edinelim.

Xiaomi Ekran Değişim Fiyatları Hakkında Bilgi

Günümüzde sıkça kullanılan Xiaomi telefonlar oldukça kaliteli ve çok övgü alan bir telefon markasıdır. Günümüzde özellikle gençlerin tercihidir. Bu telefon markasının çok fazla gelişmiş özelliği mevcuttur. Aynı zamanda kamera özellikleri de göz önüne alındığında tercih edilecek bir telefon markasıdır. Xiaomi ekranının kırılması durumunda ekran değişimine ihtiyaç duyarız. Ekran değişimi fiyatları hakkında bir bilginiz var mı bunu detaylıca inceleyelim.

Xiaomi ekranlarının camı kırıldığı takdirde orijinal olmayan ekran takılsa da yine aynı şekilde performans gösterir herhangi bir düşük performansa ihtimal vermez. İlk günkü gibi kullanılan ve tercih edilen bir telefon markası olarak işlevine devam eder. Yani ekran parlaklığı, dokunmatik hızı, yön vermeler hepsi eski haline geri döner. Ayrıca Xiaomi ekran değişimlerinde bilgilerinizi silinmeyeceğine dair bir garanti söz konusu olduğunda işlem başlar.Xiaomi Ekran Değişimi Fiyat Bilgisi

Xiaomi Ekran Değişimi Sırasında Veriler Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişiminde cep telefonunuzdaki verirler ya da indirdiğiniz içeriklerden hiçbiri silinmez. Ekran değişimi sadece ekranda olan bir bağlantıdır ve hiçbir şekilde sizin verilerinize ulaşılmaz. Yani bir kaybolma söz konusu olamaz.

Ekran Değişimi Yapılmadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

Ekran tamiri yapılmadan önce bazı şeylere dikkat etmek gerekir. Xiaomi çok tercih edilen bir telefon markasıdır ve ekran değişim sürecinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar söz konusudur. Bu hususlar oldukça önemlidir. Cep telefonunuzun kullanılması açısından daha sağlıklı bir veriye ulaşmasını sağlar ve bir daha aynı sorunu yaşamanızı engeleler. Maddeler halinde bu hususları inceleyelim.

 • Hasar görülen ekranın kesinlikle orijinal bir seri numarasına sahip olması gerekmektedir.
 • Sadece ön cam değil full panelli bir değişim söz konusu olmalıdır.
 • En az 1 aylık servise garantisiz bir şekilde verilebilir.
 • Yan sanayi veya Çin malı ürünlerin kesinlikle takılmasına izin verilmemeli ve bu konuda dikkatli olunmalıdır.
 • Ekran değişimi yapıldıktan sonra kesinlikle inceleme yapmalı ve dikkatli bir şekilde yapılan değişiklikleri görmelisiniz. Bir sorun çıkarsa bunu bildirmeli ve düzeltilmesini istemelisiniz.
 • Aynı zamanda bilgilerinizin silinmemesi konusunda aldığınız garantiden kaynaklı olarak verilerinizin silinmediğinden emin olmanız gerekmektedir.
 • Xiaomi Mi 4A bu telefon markasını yaptırırken ekran değişiminin fiyatı 199 lira civarıdır bu fiyat genellikle aynıdır ve uygun bir biçimde telefonunuzun ekranı değişebilir ve günlük hayatınızda hiçbir şey olmamış gibi devam edebilir hiçbir şekilde veri silinmesi ya da ekranınızda bir bozukluk söz konusu olamaz orijinal bir biçimde telefonunuzu kullanıma devam edebilirsiniz.
 • Xiaomi Mi 4C bu telefonun markasını yaptırırken ekran değişiminin fiyatı 189 Lira civarı nedir? Bu fiyat genellikle tamircilerde aynıdır ve uygun bir biçimde telefonunuzun ekranını sanki orijinalmiş gibi yaptırabilirsiniz hiçbir şekilde veri silinmesi ya da ekranınızda bir arıza söz konusu olamaz.

Yukarıdaki maddeleri dikkat ederek Xiaomi ekran değişimi yapabilirsiniz. Kesinlikle orijinal olmasa da aynı özellikleri taşımalı ve tavsiye edilen telefonun özelliklerine sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Bu ekran değişimi gerçekten çok önemlidir ve dikkatli yapılması gerekmektedir. Bu 6 maddeyi kesinlikle atlamamalı ve birebir uygulamanız gerekmektedir.

Xiaomi Telefonları Hakkında Bilgi

Xiaomi markası günümüzde sıkça tercih edilen ve sıkça da öğlen bir telefon markasıdır. Özelliklerinin yanı sıra kameranın görüntü kalitesi insanları gerçekten çok etkilemektedir. Xiaomi günümüzde tercih edilen bir telefon markası olmakla birlikte herhangi bir arızası sırasında teknik servisten kolaylıkla yardım isteyebilirsiniz. Bu durumda size oldukça iyi bir yardımda bulunacaklardır Xiaomi telefonlarını tercih etmek doğru bir karardır.

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Ekran Değişimi Fiyat Bilgisi
Xiaomi Ekran Değişimi Fiyat Bilgisi

Xiaomi Ekran Fiyatları Listesi

Xiaomi’nin çok tercih edilen bir telefon olduğunu ve bu telefonun ön camı hasar gördüğünde değişim esnasında ki fiyatlar hakkında bilgi ediniyorduk. Şimdi birkaç tane Xiaomi ürünlerinin ekran değişim fiyatlarını listeleyeceğiz.

 • Xiaomi Mi A1 telefonun ekran değişim fiyatı 199 lira civarındadır. Bu fiyat genellikle gittiğiniz tamircilerde aynı olur ve uygun bir biçimde Xiaomi ekranınızı değiştirebilirsiniz.
 • Xiaomi Mi A2 Lite telefonun ekran değişim fiyatı 189 lira civarındadır. Bu fiyat genellikle gittiğiniz tamircilerde de aynı biçimdedir uygun bir şekilde Xiaomi ekranınızı değiştirebilir ve orijinal bir biçimde gibi kullanabilirsiniz.
 • Xiaomi Mi 3 telefonumun ekran değişim fiyatı 189 lira civarındadır. Bu fiyat genellikle bütün tamircilerde aynıdır. Uygun bir biçimde ekranınızı orijinalmiş gibi değiştirebilir ve kullanabilirsiniz.
 • Xiaomi Mi A2 telefonun ekran değişim fiyatı 189 lira civarındadır. Bu fiyat genellikle bütün tamircilerde de aynıdır uygun bir biçimde ekranınızı orijinalmiş gibi düzenleyerek bulabilirsiniz ve günlük hayatınızda hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız.
 • Xiaomi Mi 4S telefonun ekran değişim fiyatı 259 lira civarındadır bu fiyat genellikle aynı olsa a diğer telefonlarının ekran değişim fiyatlarına göre biraz daha fazladır. Ancak telefonunun hiçbir şekilde zarar görmeden ve verileri kurtararak telefona zarar vermeden orijinal bir biçimde kullanılabilir.
 • Xiaomi Mi 4x bu telefon markasını yaptırırken ekran değişiminin fiyatı 199 lira civarındadır. Bu fiyat genellikle aynıdır, uygun bir biçimde telefonunuzun ekranı değiştirebilir ve günlük hayatınızda hiçbir şey olmamış gibi devam edebilirsiniz. Aynı zamanda garanti almanız da mümkündür.

Xiaomi telefonlarının ekran değişim fiyatlarından birkaç tanesini listeledik Xiaomi çok tercih edilen bir telefon olmakla birlikte bu tip zararlarda kolayca tamircinize giderek arızanızı giderebilir ve orijinalmiş gibi geri kullanıma devam edebilirsiniz.

Önceki yazı
Ücretsiz Arıza Tespiti
Sonraki yazı
Xiaomi Uzman Telefon Tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı