Xiaomi Ekran Değişimi

İstanbul’da yer alan firmamız, Xiaomi cep telefonlarının arızalarının giderilmesi ve onarımlarının yapılması için uzman teknik kadroya sahiptir. Xiaomi ekran değişimi için teknik servis şubemizle iletişime geçerek, kısa zamanda kırık ekranlarınızın değiştirilmesini ve telefon arızalarınızın onarılmasını sağlayabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli Xiaomi tamiri için ücretsiz arıza tespiti imkanlarımız da bulunmaktadır.

Xiaomi ekran değişimi Nasıl Yapılmalıdır?

Her cep telefonunun kendine özgü ekran modeli ve iç dizaynı bulunmaktadır. Bu nedenle ekran değişimlerinde orijinal parça kullanımı, telefonun diğer arızalarının da ortaya çıkmamasına yardımcı olacaktır. Bu alanda hizmet vermekte olan teknik servisimiz, Xiaomi ekran değişimi orijinal parça kullanımı hakkında bilgiye sahiptir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için özellikle orijinal parçalar kullanır, telefonunuzun ısınma ya da diğer problemlerinin artmamasını sağlarız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

% 100 orijinal parça değişimleri için telefon tamiri İstanbul şubemizle iletişim kurarak, telefonlarınızın marka ve modellerine göre ekran değişimi yapılacağından emin olabilirsiniz. Orijinal Xiaomi ekranları için uzman teknik personelimize güvenerek, bizden bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Kasa Ve Ekran Değişimi

Xiaomi marka cep telefonlarının aynı anda hem ekran hem de kasa değişimlerini yapan teknik servisimiz, kasa değişimlerinde de orijinal parçaların kullanılmasına olanak tanımaktadır. Özellikle çelik kasa olabilen xiaomi modelleri için arka kasanın komple değişimi ve ön camın full panel değişimi yapılarak % 100 onarım hizmeti verilecektir.

Xiaomi cep telefonlarınızı güvenli bir şekilde firmamıza bırakarak, kısa zamanda tamir edilmelerine olanak tanıyabilirsiniz. Telefonunuzun ömrünü uzatacak orijinal parça değişimleriyle hem kasa hem de ön cam panellerinin değişimi yapılarak, ilk günkü kadar yeni bir telefonunuzun olmasına inanamayacaksınız. Uzman teknik servis elemanlarımızın tecrübelerine ve bilgilerine güvenerek cep telefonunuzu gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz

Xiaomi Yüksek Kaliteli Orijinal Parça

Xiaomi ekran değişimi işlemlerinin yanı sıra aynı zamanda şarj soketi değişimi, kasa değişimi, hoparlör değişimleri için de teknik servisimizin imkanlarından faydalanabilirsiniz. Xiaomi marka cep telefonlarının ve modellerinin pil, şarj, sensör ve diğer arıza durumlarına karşı yedek parçalarının bulunduğu servisimiz kısa zamanda telefonunuzun eski performansına dönmesine olanak tanıyacaktır.

Güvenilir ve kaliteli Xiaomi tamiri için hızlı ve kesin çözümlerimizle tanışabilir, kısa zamanda telefonunuzun yenilenmiş haline şaşırabilirsiniz. Ekran kırıkları, parmak tanıma arızaları, şarj ve hoparlör yedek parça ihtiyaçlarınızda uzman kadromuz sizlere en iyi hizmeti vererek, telefonunuzun ömrünü uzatacak onarımlar yapacaktır.

Hızlı Ekran Değişimi

Dokunmatik ekran çatlamaları, cam kırılmaları ve telefon ana kart arızaları da dahil olmak üzere aynı gün teslim edilecek olan telefonlarınız, hızlı bir şekilde tamir edilecektir. Xiaomi ekran değişimi için telefonunuzun belleği silinmez, ekran değişimi 3 saat içinde gerçekleşerek size teslim edilir. Acil durumlarda 40-45 dakika sürebilen hızlı ekran değişimleri için teknik servisimizin profesyonelliğine güvenebilirsiniz.

Yüksek kaliteli ekran değişimi, hızlı ve kesin çözümler ile aynı zamanda % 100 garantili tamir seçeneklerimizden ihtiyacınız olan hizmetler için bizimle iletişime geçerek telefonunuzun aynı gün tamir olmasını sağlayabilirsiniz.

% 100 Garantili Ve Orijinal Ekran

Xiaomi cep telefonlarının orijinal parçalarının bulunduğu teknik servisimiz, ekran değişimlerinde 1 ay boyunca deneme şansı vermektedir. Müşterilerimiz ekranı tekrar kırmadıkları takdirde, bizden kaynaklanan bir sorundan dolayı telefonlarını tekrar bize getirebilirler. Güvenilir, hızlı ve garantili teknik servis hizmetlerimiz müşterilerimizin memnuniyetini öncelikleri arasında tutmaktadır.

Xiaomi ekran değişimi hizmetimizden yararlanmak için İstanbul’da bulunan şubemize birebir başvurabilir ya da kargoyla Xiaomi cep telefonunuzu bize göndererek, arıza durumunun tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

MODELEKRAN DEĞİŞİM FİYATI
REDMİ NOTE 7 ORİJİNAL
800
REDMİ NOTE 7 YAN SANAYİ500
REDMİ NOTE 8 ORİJİNAL
850
REDMİ NOTE 8 YAN SANAYİ
550
REDMİ NOTE 9 ORİJİNAL850
REDMİ NOTE 9 YAN SANAYİ
550
REDMİ NOTE 10 ORİJİNAL1450
REDMİ NOTE 10 YAN SANAYİ1000
REDMİ NOTE 10S ORİJİNAL1450
REDMİ NOTE 10S YAN SANAYİ1000
REDMİ NOTE 10 PRO ORJİNİAL2250
REDMİ NOTE 10 PRO YAN SANAYİ1250
REDMİ NOTE 11 ORİJİNAL1650
REDMİ NOTE 11 YAN SANAYİ1000
REDMİ NOTE 11S ORJİNİAL1650
REDMİ NOTE 11S YAN SANAYİ1000
REDMİ NOTE 11 PRO ORİJİNAL2400
REDMİ NOTE 11 PRO YAN SANAYİ1250
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]
Önceki yazı
Xiaomi Dokunmatik Değişimi
Sonraki yazı
Xiaomi Redmi K30 Ekran Değişimi Fiyatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı