Xiaomi ekranı kırıldıysa

Xiaomi akıllı telefonunuzun ekranı kırıldı ve bu sebepten dolayı aşağıdaki sorunlar ile karşılaşıyorsanız eğer profesyonel XIAOMI teknisyenleri tarafından ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Xiaomi ekranı kırıldı ve bu sebeple dokunmatik alan çalışmıyor,
Ön cam çatladı,
İç ekran kırılması sebebi ile ekrana görüntü gelmiyor ya da mürekkep akması tarzında lekeler oluştu ise tek çözüm yolu ekran değişimi yapılmasıdır.
Xiaomi ekran değişimi öncesi, yapılırken ve sonrasında nelere dikkat edilmesi gerekir ?

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran onarımı profesyonel XIAOMI teknisyenleri tarafından yapılmalı,
Orjinal ürün kullanılmalı,
Teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlamalı,
Bilgileriniz silinmemeli,
Ekran performansında değişim yaşanmamalı,
Telefonunuz ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.
Xiaomi ekran değişimi nasıl yapılır

Xiaomi ekranı kırıldı ise ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli Xiaomi Teknik teknisyenleri tarafından, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak ortalama 30 dakika içerisinde yapılır. 2 (iki) taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise ekran değişimi süresi 3 (üç) iş günüdür.

Xiaomi ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran kullanılır. Bu sayede ekran değişimi sonrasında telefonunuz 1 ay Xiaomi Teknik onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak XIAOMI teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

Ekran değişimi süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
Telefon ekran performansı yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
Kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak ekrana takılır.
Telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Ekran ile ilgili herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
Xiaomi ekranı kırıldı, değişim fiyatı nedir

Xiaomi ekranı kırıldı ise 2018 yılı ekran değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Sol kısımda telefon modeli, sağ kısımda ise ekran değişimi fiyatı bulunmaktadır.

Telefon modeli tabloda mevcut değil ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT:Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Önceki yazı
Lenovo S90 Lcd Ekran ve Dokunmatik Değişimi
Sonraki yazı
Meizu Ekranı Kırıldı Dokunmatik Çalışmıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı