Xiaomi Mi 11 direnç değişimi yaptığımız telefonlarda IMEI ile ilgili bütün sorunlar ortadan kalkar. Bu sayede yurtdışı kaynaklı cihazlarınızda SIM kartları kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylar için bizimle iletişim kurduktan sonra marka ve model bilgisi vermeniz yeterlidir.

Xiaomi Mi 11 Direnç Değişimi Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır

Xiaomi direnç değişimi çalışmalarımız IMEI sorunlarına yönelik geliştirilen ve profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Bu işlemleri başarılı ve alanında uzman teknik ekibimiz oldukça kısa süre içerisinde tamamlamaktadır.

Direnç değişimi ile yazılım engelleri atlatılan cihazlarda hemen SIM kart kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede yurtdışından getirtmiş olduğunuz telefonları herhangi bir uyumsuzluk engeli ile karşılaşmadan şebeke için kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Mi 11 Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Maalesef bazı Xiaomi modellerinde direnç değişimi yapıldıktan sonra IMEI ile ilgili problemler görülebilmektedir. Bu nedenle de Xiaomi direnç değişimi yapılan telefonlarınızı formatlamamalısınız.

Xiaomi Mi 11 Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Xiaomi direnç değişimi yaptığımız müşterilerimiz telefonlarında güncelleme almaya devam eder. Bu konuda Xiaomi yazılımları herhangi bir engel oluşturmamaktadır.

Xiaomi Mi 11 Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mi 11 Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 11 Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 11 direnç değişimi fiyatları ve diğer markalar için tamir fiyatlarımız;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Xiaomi Mi 11 Direnç Değişimi Yapan Yerler

Firmamız aktif olarak Xiaomi Mi 11 direnç değişimi yapmaktadır. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Mi 11 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Mi 11 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Mi 11 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı