Xiaomi Mi 11 Lite Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 11 Lite ekran değişiminde sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.  90 (501) 102 37 36 numaralı WhatsApp iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Budak GSM olarak sizler için en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.
Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 11 Lite ekran değişimi isteklerinizde anında çözüm buluyoruz. Uzman kadromuz kırık ve çalışmayan Xiaomi ekranlarınızı yenisi ile değiştirerek harikalar yaratmaya devam ediyor.

Xiaomi Mi 11 Lite Ekran Değişimi

Xiaomi markasının popüler telefon modellerinden biri olan Mi 11 Lite modeli çok sayıda telefon kullanıcısı tarafından tercih ediliyor. Çoğu telefon modeline göre sağlam olan bu modellerde zaman zaman su kaçması, darbe, yere düşme vb. sebepler nedeniyle ekranlarda bozulma ortaya çıkabiliyor.

Telefon ekranları bozulduktan sonra telefon işlevleri yerine getirilemediği için Xiaomi kullanıcıları telefon ekranlarını tamir ettirmek isteyebiliyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi marka telefon modellerinde uzmanlaşan ekibimiz profesyonel çözümler ile ekran değişimi çalışmaları yapıyor ve telefonlarınızı yeniliyor. Garantili hizmetler ile telefon ekranlarınızı sıfırlıyor ve eskisinden daha iyi bir hale getiriyoruz.

Xiaomi Mi 11 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle size telefonunuza ne olduğunu soruyoruz. Ardından soruna yönelik bir inceleme gerçekleştiriyoruz.

Telefonunuzu inceledikten sonra mevcut sorunu tespit ediyor ve çalışmalara başlıyoruz. Çalışmalarımızda değişmesi gereken ekran takımını telefon kasasından titiz bir şekilde çıkarıyoruz.

Daha sonra A kalitedeki sıfır Xiaomi ekranını kasaya monte ediyoruz. Son olarak bağlantıyı sağlıyor ve kasayı kapatıyoruz.

İşlem tamamlandıktan sonra sizin yanınızda telefon ekranının çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz. Daha sonra telefonu daha iyi bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Xiaomi Mi 11 Lite Ekran Değişimi Sonrası

Xiaomi ekran değişimi çalışması sonrasında;

  • 6 ay garanti devam eder
  • Rehberiniz silinmez
  • Fotoğraf ve videolarınız silinmez
  • Telefon bataryasına herhangi bir zarar gelmez

Bütün çalışmalar telefon ekranı ve bileşenleri arasında olduğu için telefonunuzdaki bilgilere ve diğer bileşenlere herhangi bir müdahalede bulunmuyoruz.

Xiaomi Mi 11 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi ekran değişimi fiyatlarımız modele göre değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçtikten sonra marka ve model bilgisini iletmeniz yeterlidir.

En uygun fiyat garantisini veren firmamız çok uygun fiyatlara telefon ekranlarınızı yeniliyor ve eskisinden daha iyi bir hale getiriyor.

Xiaomi Mi 11 Lite Ekran Değişimi Telefon Numarası

Xiaomi Mi 11 Lite ekran kırılması ya da diğer sorunlar nedeniyle ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız bizimle 90 (501) 102 37 36 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Bizi aradıktan sonra marka, model ve işlem türünü söylemeniz yeterlidir.

Anlaşma olması durumunda bizi yerimizde ziyaret ederek telefonunuzu teslim edebilirsiniz. Ya da aşağıdaki kargo bilgilerini kullanarak telefonunuzu bize iletebilirsiniz.

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Mi 11 Lite ekran değişimi çalışmaları 6 ay garanti kapsamındadır. Bu süre zarfında telefon ekranınızda herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalırsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı