Xiaomi Mi 11 Ultra model cihazlar arka kameralarının performansı ile dikkat çekmektedir. Ancak bu cihazlarda zaman zaman arka kameralarda işlev kaybı ya da kırılma gibi kamera kullanımını olumsuz etkileyebilen sorunlar ortaya çıkabilmektedir. İşte bu noktada devreye firmamız giriyor. Xiaomi Mi 11 Ultra arka kamera değişimi çalışmamızla birlikte cihazınızın kamerasını ilk günkü performansına getiriyoruz. Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Xiaomi Mi 11 Ultra Arka Kamera Değişimi Çalışması

Xiaomi Mi 11 Ultra tanıtıldığı ilk günden itibaren kamerasının yüksek kalitede fotoğraflar çekmesi sebebiyle binlerce kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Ancak zaman içerisinde bazı telefon sahipleri arka kameralarında bazı sorunlar ile karşılaşmaya başladı.

Xiaomi Mi 11 Ultra cihazlardaki bu arka kamera sorunları genellikle kamera lensinin kalitesinin bozulması, içeriye sıvı kaçması, kırılma ya da eski kalitede fotoğraf çekememe şeklinde ortaya çıkıyor. Hal böyle olunca telefon sahipleri de arka kameraları yenilemeyi tercih ediyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Bu noktada devreye giren Cep Ustam ekibimiz sizlere başarılı bir tamir ve değişim işlemini garanti ediyor. Uygun fiyat ve arka kamera ile ilgili 6 aylık garanti ile birlikte cihazlarınızdaki bütün kamera sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Tamamen orijinal parçalarla yürüttüğümüz Xiaomi Mi 11 Ultra arka kamera değişimi çalışmalarında müşterilerimizin cihazlarını ilk günkü performansına taşıyoruz.

Xiaomi Mi 11 Ultra Arka Kamera Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mi 11 Ultra Arka Kamera Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 11 Ultra Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi 11 Ultra Arka Kamera değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Xiaomi Mi 11 Ultra orijinal arka kamera, değişim için temin edilir
 • Xiaomi Mi 11 Ultra cihazınızdaki ana sorun tespit edilir
 • Arka kamera değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Xiaomi Mi 11 Ultra arka kamera değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Xiaomi Mi 11 Ultra kamerası
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Xiaomi Mi 11 Ultra Arka Kamera Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimizin tamamının 6 aylık garanti ile yapıldığını hatırlatmak isteriz. Bizden hizmet aldığınızda Xiaomi Mi 11 Ultra cihazınızın arka kamerasına özel 6 ay garanti sağlıyoruz. Bu süreç içerisinde firmamız kaynaklı herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda bizlerden dilediğiniz zaman teknik destek alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 11 Ultra Arka Kamera Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 11 Ultra Arka Kamera değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Arka Kamera Değişimi Yapan Xiaomi Mi 11 Ultra Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek Arka Kamera değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Mi 11 Ultra Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Mi 11 Ultra kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Mi 11 Ultra telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı