Xiaomi Mi 11 Ultra direnç değişimi telefonunuza şebeke getirmek için uygulanan bir işlemdir. Xiaomi Mi 11 Ultra IMEI atma yerine kısa süren bir işlem sayesinde direnç değerleri düşürülebilir ve telefonunuzda SIM kart kullanabilirsiniz.

Xiaomi Mi 11 Ultra Direnç Değişimi Hizmeti

Yurtdışı telefonlar ülkemizde kullanıma uygun değildir. Bu telefonlar yalnızca interneti ve diğer özellikleri için kullanılabilir. SIM kart takmak için uygun olmadığından SMS atamaz, konuşma yapamaz ve hücresel ağa bağlanamazsınız.

Tabii bu sorunu çözmek için etkili bir yöntem mevcut. Dirençli kayıt olarak da bilinen bu işlem sayesinde telefonların direnç seviyeleri değiştiriliyor ve SIM kart kullanma önündeki engel ortadan kalkıyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi direnç değişimi alanında hizmet vermeye devam eden firmamız Xiaomi’nin yeni modellerinden biri olan Mi 11 Ultra modelinde de direnç değişimi yapıyor. Bu işlem sayesinde hangi ülkeden olursa olsun fark etmeksizin her şekilde direnç değişimi yapıyor ve cihazınızı kullanıma açıyoruz. Üstelik cihazınızın tek veya çift SIM kart desteklemesinin hiçbir önemi yok.

Xiaomi Mi 11 Ultra Direnç Değişimi Nasıl Yapılır?

Direnç değişimi en basit anlatımıyla bir parça değişimidir. Bu parçalar telefonunuzda sizin erişemeyeceğiniz yerde bulunur. Direnç değişimi yaptırmak için bize geldiğinizde telefonunuzu dikkatli bir şekilde açıyor ve bu parçayı değiştiriyoruz.

Xiaomi direnç değişimi hassas olan ve temiz işçilik gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle çıplak el değdirmeden özel hazırlanmış çalışma ortamlarında cihazlarınızın direncini değiştiriyor ve Xiaomi IMEI sorunuzu çözüyoruz.

Xiaomi Mi 11 Ultra Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Xiaomi direnç değişimi yaptırdıktan sonra SIM kartınızı takabilir ve çalıştırabilirsiniz. Biz direnç değişimi yaptıktan hemen sonra gerekli kontrolleri sağlıyor ve sizlere bilgi veriyoruz.

Direnç değişiminden hemen sonra rehberinizdeki kişileri arayabilir, SMS atabilir ve internet bağlantısını aktifleştirebilirsiniz. Üstelik bu işlem geçici kayıt olmadığı için ömür boyu cihazınızda şebeke bağlantısı kurabilirsiniz.

Direnç değişimi yaptıktan sonra telefon sıfırlamanızı önermiyoruz. Çünkü bazı cihazlarda sıfırlama sonrasında IMEI gitme söz konusu olabilir. Bu nedenle başka çözümler üretebilirsiniz.

Xiaomi direnç değişimine dair bir video;

Xiaomi Mi 11 Ultra Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Xiaomi direnç değişimi sonrasında telefonlarınız güncelleme alır. İstediğiniz şekilde telefonlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi 11 Ultra Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi direnç değişimi fiyatları için bizi aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığı ile arayabilirsiniz. Daha sonra telefon modelinizin ne olduğunu ve direnç değişimi yaptırmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

Xiaomi 11 Ultra Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi 11 Ultra Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 11 Ultra Direnç Değişimi Yapan Yerler Telefon Numarası

Xiaomi direnç değişimi konusunda sizlere uygun fiyatlı hizmet veriyoruz. Eğer siz de yurt dışı cihazlarınızı ülkemizde kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Mi 11 Ultra Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Mi 11 Ultra kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Mi 11 Ultra telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız iletişim probleminden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Ekran Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi

T.C.KANUNLARINA GÖRE İMEİ DEĞİŞTİRMEK YASAL DEĞİLDİR.BU SUPPORT SADECE ONARIM VE BAKIM AMAÇLI DESTEK VERMEKTEDİR

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 46 Average: 3.5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı