Xiaomi Mi 11T Pro arka kamera odak yapmıyorsa bunun bazı nedenleri ve farklı çözüm yolları vardır. Bugünkü içeriğimizde Xiaomi cihazlardaki kamera odak sorunu ile ilgili bazı önemli bilgiler verdik. İşte detaylar…

Xiaomi Mi 11T Pro Arka Kamera Odak Yapmıyor Neden?

Xiaomi Mi 11T Pro serisi cihazlarda arka kamerada odak sorunu son zamanlarda telefon sahiplerinin en çok şikayet ettiği konulardan biri oldu. Telefon sahipleri arka kameralarının odaklamadığını ve çekim kalitesinin giderek bozulduğunu öne sürerek tamir işlemi için bize başvuruyorlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Mi 11T cihazlarındaki bu sorunları detaylı bir şekilde incelediklerimizde sorunun temelinde üretim hatasının yer aldığını ve kullanıcı hatalarının çok az öneme sahip olduğunu fark ettik. Peki bu sorun nasıl çözülür?

Xiaomi Mi 11T Pro Arka Kamera Odak Sorunu Çözümü

Bu sorun ile bize başvuran müşterilerimize öncelikle telefonun arka kamerasını temizlemelerini öneriyoruz. Eğer bu yöntem işe yaramazsa harici kamera programlarını silmelerini ve sonrasında telefonlarını yeniden başlatmalarını öneriyoruz.

Bu şekilde çözüme ulaşılmayan Xiaomi Mi 11T Pro arka kameralarında değişim yapmaktan başka çare kalmıyor. Arka kameraların lenslerle birlikte değiştirilmesi soncunda %95 oranında başarı sağlanabilmektedir. İşte bu noktada devreye firmamız giriyor. İşte ayrıntılar…

Xiaomi Mi 11T Pro Arka Kamera Odak Yapmıyor Neden
Xiaomi Mi 11T Pro Arka Kamera Odak Yapmıyor Neden

Xiaomi Mi 11T Pro Arka Kamera Odak Sorununda Arka Kamera Değişimi

Xiaomi tamirlerinde uzmanlaşan firmamız Xiaomi Mi 11T Pro arka kamera odak yapmıyor sorununda orijinal parçalar kullanarak sorunu çözüyor. Firmamızdaki başarılı Xiaomi uzmanları son teknoloji yöntemleri kullanarak cihazlarınızı yeniliyor.

Xiaomi arka kamera değişimi yaparken öncelikle telefonunuzdaki sorunları tespit ediyoruz. Ardından telefonunuz ile uyumlu orijinal arka kamerayı değişim için temin ediyoruz. Son olarak telefonunuzun arka kamerasını yenisi ile değiştiriyoruz.

Bütün bu işlemler genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Telefonlarınızı bize getirerek ya da kargo ile göndererek tamir sürecini başlatabilirsiniz.

Önceki yazı
Telefon Ekranı Değişince İçindekiler Silinir Mi?
Sonraki yazı
Huawei Ekranda Sarı Leke Çözümü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı