Xiaomi Mi 13 ekran değişimi ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Xiaomi Mi 13 Ekran Değişimi Çalışması

Teknik servisimizde pek çok çeşit akıllı telefonun ekran değişimi yapılmaktadır. Xiaomi mi 13 model akıllı telefonlar bunlardan biri olmaktadır. Xiaomi mi 13 model telefonunuzun ekran yenileme işlemi için şubemize başvurabilirsiniz.

Xiaomi Mi 13 Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

Xiaomi mi 13 model bir telefonun ekran yenileme işlemi için gerekli olan süre tahmini olarak 45 dakika olmaktadır. İşlem öncesi tamir odası steril edilmektedir. Tamir odakları statik elektrikten yoksun odalardır ve işlem için özel hazırlanan ekipmanlar ile donatılmaktadır. Ekran yenileme işleminde kırılmış olan ekran çıkarılmaktadır. Orijinal ve sıfır olan bir telefon ekranı takılarak telefon ekranı yenilenmektedir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Mi 13 Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

Xiaomi mi 13 model bir telefonunuz varsa ve şubemizde ekran değişim işlemi yapacaksanız pek çok avantaja sahip olacaksınız. Bu avantajlardan biri de 6 aylık garantidir. Bu garanti tamir işleminin ardından geçen 6 aylık süreci kapsamaktadır. İşleme sizden kaynaklı gelişen sorunlar dahil değildir.

Xiaomi Mi 13 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi mi 13 model bir telefonun ekran değişimi için pek çok farklı ekipman kullanılmaktadır. Bu ekipmanların maliyeti döneme bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle istenen fiyatlarla ilgili net bir bilgi vermemiz yanlış bilgi vermemize sebep olacaktır. Ekranı sorunlu olan telefonunuz ile birlikte teknik servisimize gelerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 13 Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mi 13 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 13 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Mi 13 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Mi 13 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Mi 13 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı