Xiaomi Mi 13 Lite direnç değişimi yaptığımız telefonlar IMEI kaydı yapılmış gibi şebeke verilerini kullanmaya başlayabilir. Bu telefonlarda Türkiye’deki bütün SIM kartlar kullanılabilmektedir. Detaylar için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi 13 Lite Direnç Değişimi Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır

Xiaomi Mi 13 Lite model bir telefonu eğer yurtdışından getirdiyseniz bu telefonu Türkiye sınırları içerisinde şebeke kullanımı için kullanamazsınız. Bu telefonları yalnızca IMEI kaydı yapıldığı taktirde internet kullanımı, SMS ve arama yapabilmek için kullanabilirsiniz. Ancak IMEI kayıt işlemleri çok fahiş fiyatlara yapıldığı için bu işlemler çok masraflı olabilmektedir.

İyi haber şu ki Xiaomi direnç değişimi ve tamir işlemlerimiz ile bu kadar fazla ödeme yapmadan telefonlarınızı yurt içinde SIM kart kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Eğer siz de yurt dışından Xiaomi getirttiyseniz ve IMEI sorunu ile karşı karşıyaysanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Mi 13 Lite Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mi 13 Lite Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 13 Lite Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Xiaomi direnç değişimi yaptığımız telefon modellerinde kesinlikle telefonların sıfırlanmamasını öneriyoruz. Yani bu cihazlar fabrika ayarlarına getirilmemelidir. Aksi halde IMEI kaydı bozulabilmektedir. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Mi 13 Lite Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Xiaomi direnç değişimi sonrasında telefonlarınız aynı şekilde güncelleme almaya devam eder. Xiaomi cihazlarınızda hem Android hem de uygulama güncellemeleri almaya devam edersiniz.

Xiaomi Mi 13 Lite Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 13 Lite direnç değişimi fiyatları ve diğer işlem fiyatlarımız;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Xiaomi Mi 13 Lite Direnç Değişimi Yapan Yerler

Firmamız aktif olarak Xiaomi Mi 13 Lite direnç değişimi yapmaktadır. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Mi 13 Lite Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Mi 13 Lite kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Mi 13 Lite telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı