Xiaomi Mi 13 Pro ekran değişimi ile ilgili istekleriniz için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra talebinizi iletebilir ve ekran değişimlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi 13 Pro Ekran Değişimi Çalışması

Akıllı telefonlar hayatın her alanında kullanmış olduğumuz bir teknolojik cihazdır. Akıllı telefonların hayatımızda pek çok işlevselliğinin olması nedeniyle akıllı telefonlar birçok insan için vazgeçilmez bir araçtır. Bu insanlar için akıllı telefonlarının ekranında kırık ya da çatlak olması büyük bir sorun demektir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Akıllı telefon ekranında oluşan hasar sonucu telefon ekran görüntü kalitesi ciddi düzeyde düşebilmektedir. Ayrıca telefon dokunmatiği de bozulabilmektedir. Bu sorun için yapılması gereken en önemli adım ekran değişimi yaptırmaktır. Telefon ekran değişim işlemi için teknik servisimize gelebilirsiniz. Servisimizde Xiaomi Mi 13 Pro telefon ekran değişim işlemi de yapılmaktadır.

Xiaomi Mi 13 Pro Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

Telefon ekran yenileme işlemi Profesyonel bir ekip çalışması gerektiren bir iştir. Telefon ekran yenileme işlemi için ortamın da profesyonel bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Bu amaçla odalarımız profesyonel bir şekilde temizlenmektedir.

Kullanacağımız ekipmanlar da titiz bir şekilde hazırlanmaktadır. Telefon ekran yenileme işleminde eski olan telefon ekranınız yerine yepyeni ve kaliteli bir ekran yerleştirmekteyiz. Bu süreç ortalama 45 dakika sürmekte.

Xiaomi Mi 13 Pro Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

Xiaomi Mi 13 Pro ekran tamiri işlemi için kullanılan malzemelerimiz yüksek kaliteye sahiptir. Kullandığımız yeni ekranımız da telefon modeliniz ile birebir uyumlu olmaktadır. Ekranınız tamir ettikten sonra size 6 aylık bir garanti imkanı sunmaktayız. İşlemin ardından herhangi bir sorun yaşarsanız servisimizden yardım alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 13 Pro ekran değişimi için istenen fiyatlarla ilgili net bir bilgi vermemiz sizi yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. Ekranı hasar almış telefonunuz ile şubemize gelerek daha doğru bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 13 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Mi 13 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Mi 13 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Mi 13 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı