Xiaomi Mi 14 direnç değişimi ihtiyaçlarınızı anında yerine getiriyoruz. Yaptığımız detaylı çalışmalarla profesyonel bir şekilde cihazlarınızdaki şebeke sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Xiaomi Mi 14 Direnç Değişimi Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır

Yurtdışından getirilen telefonlarda IMEI sorunları ortaya çıkmaktadır. Görülen bu IMEI sorunları telefonlarda SIM kart kullanılamamasına ve hattaki verilerden yararlanamamaya neden olur. Bu sorunun ortadan kaldırılması için de bir pasaport üzerine kayıt yapılması gerekmektedir.

Bu kayıt işlemi çok fazla maliyete sebep olduğu için firmamız tarafından direnç değişimi çalışması hazırlanmıştır. Yaptığımız direnç değişimi çalışmalarından sonra telefonlarınızda dilediğiniz gibi SIM kart kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede hattınızdaki dakika ve internet paketlerini kullanabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Eğer sizin de Xiaomi cihazlarınızda IMEI sorunu mevcutsa hemen firmamız ile iletişime geçerek teknik destek alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 14 Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mi 14 Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 14 Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Direnç değişimi yapılan telefonların sıfırlanmasını yani fabrika ayarlarına döndürülmesini önermiyoruz. Çünkü sıfırlanan telefonlarda direnç değişiminin ektileri bozulabilir. Yani IMEI sorunu tekrardan ortaya çıkabilir.

Xiaomi Mi 14 Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Direnç değişimi yapılan cihazlarda hem Android sürümü hem de uygulama ile ilgili güncellemeler gelmeye devam eder. Bu nedenle telefonunuzdaki güncellemeleri istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Xiaomi Mi 14 Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 14 direnç değişimi fiyatları ve diğer işlem fiyatlarımız;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Xiaomi Mi 14 Direnç Değişimi Yapan Yerler

Firmamız aktif olarak Xiaomi Mi 14 direnç değişimi yapmaktadır. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Mi 14 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Mi 14 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Mi 14 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı