Xiaomi Mi 6C Frp Google Hesabı Kaldırma

Xiaomi Mi 6C Cihazlarda Sıklıkla Karşılaştığımız Frp Google Hesap Şifresi Unutma, Desen Unutma, Fazla Desen Denemesi Sonucu Cihazın Kitlenmesi Sürekli Oluşan Bir Sorundur. Desen Kodu Unutulan Veya Fazla Deneme Sonrası Kilitlenen Cihazlarınızın Açılabilmesi Mümkündür. Fakat Bu Durum Her Cihaz İçin Özellikle Xiaomi Mi 6C İçin Farklıdır. Bu Konuda Xiaomi Teknik Servis Olarak Çözüm Sunmaktayız.

Google Hesabı “Hesabınızı Doğrulayın Bu Cihaz Sıfırlandı” Hatası

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Mi 6C Cihazını Sıfırladığınız Vakit Karşınıza Gelen “Hesabınızı Doğrulayın Bu Cihaz Sıfırlandı” Uyarısı Cihazınızda Sıfırlamadan Önce Kullandığınız Google Hesabınızın Girilmesiyle Çözülebilecek Bir Sorundur. Eğer Şifrenizi Veya Hesabınızı Hatırlamıyorsanız, Yapabileceğiniz Başka Bir Müdahele Maalesef Mevcut Değildir. Xiaomi Mi 6C Cihazınızı Bize Göndererek Cihazınızın Sorununu Çözebiliriz. Teknik Servisimize Cihazınızı Elden Teslim Edebilir Veya Bağlantıda Bulunan Anlaşma Numarası İle Tarafımıza Gönderebilirsiniz.

Kargo Gönderimi

Desen Kodumu Unuttum Ne Yapmalıyım?

Xiaomi Mi 6C Desen Kodunu Unuttuğunuzda Yapabileceğiniz İşlem Google Hesabını Girerek Desen Kodunu Devre Dışı Bırakmaktır Google Şifrenizi Hatırlamıyorsanız Yapabileceğiniz Başka Bir Müdahale Mevcut Değildir. Cihazınızı Bize Göndererek Cihazınızın Sorununu Çözebiliriz. Teknik Servisimize Cihazınızı Elden Teslim Edebilir Veya Kargo İle Gönderebilirsiniz. Eğer Verileriniz(Fotoğraf, Video, Dosya, Uygulama, Not, Ses Kaydı) Öneli İse Bunu Belirterek Şifre Kırma İşlemleri Gerçekleştirilir Eğer Verileriniz Sizin İçin Önemli Değil İse Yazılım İşlemi Gerçekleştirilir.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı